IM ISQ. Matic wygrał IV ćwierćfinał

Zwycięstwem Matica z Bad Company zakończył się IV ćwierćfinał Indywidualnych ISQ. Zdobył on 12 punktów. O jedno „oczko” mniej wywalczył Kwiti (Red Sox), a do półfinałów awansowali również Plonek (Fajrant Team), Magik (Dobre Duszki), Matju (Bad Company) oraz Krzysinho (Fajrant Team). Rezerwowym będzie Pirek (White Sox).

IV ćwierćfinał IM ISQ

Wyniki:
1. (6) Matic (BAD) 12 (2,3,1,3,3)
2. (2) Kwiti (RS) 11 (3,2,3,2,1)
3. (5) Plonek (FT) 10+3 (3,2,2,3,0)
4. (11) Magik (DD) 10+2 (0,3,3,1,3)
5. (16) Matju (BAD) 10+1 (3,3,2,2,0)
6. (9) Krzysinho (FT) 9 (3,1,3,0,2)
—————————–
7. (8) Pirek (WS) 8 (ns,2,1,3,2)
—————————–
8. (1) Slayu (WS) 7 (1,3,0,2,1)
9. (14) Cokus1 (RS) 7 (1,1,0,3,2)
10. (4) Misiowy (RZ) 7 (2,0,2,2,1)
11. (10) Eric (CT) 6 (2,w,3,1,0)
12. (3) Świstak (CT) 6 (0,2,2,0,2)
13. (7) Jcob (BF) 5 (1,0,1,0,3)
14. (15) Farmer (DD) 5 (0,1,0,1,3)
15. (12) Matiwrona (RS) 4 (1,1,1,1,w)
16. (13) Shaft (FT) 3 (2,0,0,0,1)

Bieg po biegu:
1. Kwiti (RS) , Misiowy (RZ), Slayu (WS) , Świstak (CT)
2. Plonek (FT), Matic (BAD), Jcob (BF), Pirek (WS) (ns)
3. Krzysinho (FT), Eric (CT), Matiwrona (RS), Magik (DD)
4. Matju (BAD), Shaft (FT), Cokus1 (RS), Farmer (DD)
5. Slayu (WS) , Plonek (FT), Krzysinho (FT), Shaft (FT)
6. Matic (BAD), Kwiti (RS) , Cokus1 (RS), Eric (CT) (w)
7. Magik (DD), Świstak (CT), Farmer (DD), Jcob (BF)
8. Matju (BAD), Pirek (WS), Matiwrona (RS), Misiowy (RZ)
9. Magik (DD), Matju (BAD), Matic (BAD), Slayu (WS)
10. Kwiti (RS) , Plonek (FT), Matiwrona (RS), Farmer (DD)
11. Krzysinho (FT), Świstak (CT), Pirek (WS), Cokus1 (RS)
12. Eric (CT), Misiowy (RZ), Jcob (BF), Shaft (FT)
13. Cokus1 (RS), Slayu (WS) , Matiwrona (RS), Jcob (BF)
14. Pirek (WS), Kwiti (RS) , Magik (DD), Shaft (FT)
15. Plonek (FT), Matju (BAD), Eric (CT), Świstak (CT)
16. Matic (BAD), Misiowy (RZ), Farmer (DD), Krzysinho (FT)
17. Farmer (DD), Pirek (WS), Slayu (WS) , Eric (CT)
18. Jcob (BF), Krzysinho (FT), Kwiti (RS) , Matju (BAD)
19. Matic (BAD), Świstak (CT), Shaft (FT), Matiwrona (RS) (w)
20. Magik (DD), Cokus1 (RS), Misiowy (RZ), Plonek (FT)

Bieg dodatkowy:
21. Plonek (FT), Magik (DD), Matju (BAD)

Sędzia: Lowigus
Technik: Kwiti

Start a Conversation

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *