Krzysinho sprawił niespodziankę w IM ISQ. „Znam swoje miejsce w szeregu”

Krzysinho przed sezonem był bohaterem transferowej sagi. Najpierw do ligowych rozgrywek zgłosiło go Toxic Lizards, ale następnie trafił do Fajrant Team. Tam cierpliwie czeka na swoje szanse. Do tej pory jechał w dwóch meczach i zdobył w nich wraz z bonusami 10 punktów.

W ćwierćfinale IM ISQ Krzysinho sprawił sporą niespodziankę. Wywalczył 9 „oczek” i zajął szóste miejsce, które premiowane było jazdą w półfinale. – Absolutnie nie spodziewałem się awansu, co więcej poprzez wyjątkowe obłożenie w moim miejscu pracy mało brakowało abym w ogóle nie wystartował w ćwierćfinale. Na szczęście znakomity sędzia jakim jest Lowigus, błyskawicznie przeprowadził zawody dzięki czemu udało mi się wziąć udział we wszystkich wyścigach oraz zdążyć do pracy – powiedział Krzysinho.

– Co do mojego występu, to jestem pozytywnie zaskoczony swoją postawą, na pewno pomaga mi coraz większe obycie z czatem, pytaniami i podchodzę do wszystkiego na luzie, bo to tylko zabawa. Szczerze to znam swoje miejsce w szeregu i kiedy tylko mogę, to jestem do dyspozycji trenera, niestety nie zawsze mogę być na meczach przez obowiązki służbowe i naprawdę uważam, że w ekipie Fajrantow jestem na odpowiednim miejscu – dodał.

Krzysinho spokojnie podchodzi do tematu swojej jazdy w ligowych rozgrywkach. – Jeśli chodzi o wiedzę to nie mam podjazdu do swoich kolegów. Jak mam jeździć częściej, gdy moimi „rywalami” są Vanpraag, Pabloł, Molken, Cysu, Płońsk, Wazza, Bartass, Brzychu czy Shaft. Swoją drogą jestem chyba cennym nabytkiem FT, gdyż nie marudzę, co pewnie docenia trener i wiem, że każdy zawodnik FT ma ode mnie większą wiedzę. Mamy ekipę na medal i po prostu cieszę się że jestem jej członkiem, ile pojadę, tyle razy dam z siebie wszystko! – stwierdził.

Co ciekawe, Krzysinho pochodzi ze Szczecina. – Skąd zainteresowanie żużlem u chłopaka ze Szczecina? Gdy byłem małym chłopcem to pamiętam transmisje żużlowe w Wizji Sport, potężna Polonię Piła i przede wszystkim transmisje z ligi angielskiej, wrażenie na mnie zrobił poziom tamtej ligi, wyraziści zawodnicy, fantastyczne herby klubów i ich przydomki które budziły wyobraźnie. Następnie była długa przerwa aż do roku 2006, gdy będąc w Empiku kupiłem sobie Tygodnik Żużlowy i tak kupowałem sobie TŻ co tydzień, chłonąłem wiedze, pojawił się u mnie w domu internet, pierwsze managery itp. Zawsze byłem kibicem teoretykiem, w życiu byłem na dwóch imprezach żużlowych, co zabrzmi komicznie dla innych uczestników quizu – powiedział.

– Później nastąpił przestój jeśli chodzi o żużel, ale na szczęście powróciło ISQ i ja postanowiłem spróbować tutaj swojego szczęścia, przez co ponownie staram się wkręcić w speedway. Jednocześnie przeprowadziłem się i nie mieszkam już w Szczecinie, los przeniósł mnie do Wałcza również w zachodniopomorskim, 30 km od Piły, niestety kiedy Krzysiek się tam przeprowadził to żużel w Pile przestał istnieć. Pozdrawiam wszystkich quizowiczow a zwłaszcza moich wspaniałych klubowych kolegów – zakończył Krzysinho.

Start a Conversation

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *