Kategoria: Champions Team 2

Buoni Fantasmas mistrzem par!

Buoni Fantasmas wygrało niedzielny finał Mistrzostw Par Klubowych. Zwycięski duet BF stanowili Daniel i hN. Na podium stanęli także zawodnicy Dobrych Duszków i Fajrant Team.

Wyniki:

Buoni Fantasmas – 21:
1. Daniel 8 (1,3,2,2,0)
2. hN 13 (3,1,3,3,3)
13. Rudolf NS

Dobre Duszki – 17:
3. Kasper 6 (2,0,2,2,0)
4. Malak 11 (0,3,3,3,2)
14. Speed NS

Fajrant Team – 15:
5. Cysu 10 (2,2,0,3,3)
6. Paboł 2 (0,1,1,-,-)
15. Bartass 3 (2,1)

Bad Company – 14:
9. Paweu 6 (3,3,w,w,-)
10. Mezzi 5 (-,-,1,1,3)
17. Apocalips 3 (1,0,2)

Wigry Suwałki – 14:
11. Cinek 7 (0,2,2,1,2)
12. Sasla123 7 (2,1,3,0,1)

Champions Team II – 9:
7. EmilHeski24 8 (3,2,1,1,1)
8. Veronek 1 (1,0,-,0,-)
16. Fafa1997 0 (0,d)

Bieg po biegu:
1: HN, Kasper, Daniel, Malak
2: EMILHESKI24, Cysu, Veronek, Paboł
3: PAWEU, Sasla123, Apocalips, Cinek
4: DANIEL, EmilHeski24, hN, Veronek
5: PAWEU, Cysu, Paboł, Apocalips
6: MALAK, Cinek, Sasla123, Kasper
7: HN, Daniel, Paboł, Cysu
8: SASLA123, Cinek, EmilHeski24, Fafa1997
9: MALAK, Kasper, Mezzi, Paweu (w)
10: CYSU, Bartass, Cinek, Sasla123
11: HN, Daniel, Mezzi, Paweu (w)
12: MALAK, Kasper, EmilHeski24, Veronek
13: HN, Cinek, Sasla123, Daniel
14: MEZZI, Apocalips, EmilHeski24, Fafa1997 (d)
15: CYSU, Malak, Bartass, Kasper

Sędzia główny: Slayu
Sędzia techniczny: Rudolf

Wigry Suwałki z kolejnym triumfem

Wigry Suwałki wygrały z Champions Team II 50:40. Liderami rezerw Fajrant Teamu byli Sasla i Cinek (po 19 punktów). W CTII najlepszy był Eric (12).

Champions Team II – 40:
9. Eric 12 (2,w,2,2,3,1,2)
10. Grif 5+3 (1*,0,1*,-,0,2*,-,1)
11. Picek 2+1 (1*,1,-,d,0,-,-)
12. Vinny 11+1 (2,1,1,2,1,2,2*,d)
13. Fafa 10+2 (2,1*,3,1*,3)


Wigry Suwałki – 50:
1. Sasla 19 (0,3,3,3,3,1,3,3)
2. Agent 9 (3,3,0,1,2,d,0)
3. Cinek 19+3 (3,2*,3,3,2*,3,1,2*)
4. Parise94 3+2 (0,2*,d,0,1*,0,0)



Bieg po biegu:
1. Agent, Eric, Grif, Sasla ……..3:3
2. Cinek, Vinny, Picek, Parise94 ……..3:3 (6:6)
3. Sasla, Cinek, Picek, Eric (w) ……..1:5 (7:11)
4. Agent, Parise94, Vinny, Grif ……..1:5 (8:16)
5. Sasla, Eric, Vinny, Parise94 (d) ……..3:3 (11:19)
6. Cinek, Fafa, Grif, Agent ……..3:3 (14:22)
7. Cinek, Eric, Fafa, Parise94 ……..3:3 (17:25)
8. Sasla, Vinny, Agent, Picek (d) ……..2:4 (19:29)
9. Eric, Agent, Parise94, Picek ……..3:3 (22:32)
10. Sasla, Cinek, Vinny, Grif ……..1:5 (23:37)
11. Cinek, Vinny, Eric, Agent (d) ……..3:3 (26:40)
12. Fafa, Grif, Sasla, Parise94 ……..5:1 (31:41)
13. Sasla, Eric, Fafa, Agent ……..3:3 (34:44)
14. Fafa, Vinny, Cinek, Parise94 ……..5:1 (39:45)
15. Sasla, Cinek, Grif, Vinny (d) ……..1:5 (40:50)

Sędzia: Lowigus
Technik: Sasla

Finał dla Black Sox

Black Sox wygrało z Champions Team II 49:41 i zapewniło sobie miejsce w finale II ligi. Liderem BS był Osvald (15 punktów), a w ekipie CTII najskuteczniejszy był Eric (14).

Black Sox – 49:
9. Osvald 15+1 (1,w,3,3,2*,3,3)
10. Barnej 4+1 (0,1,0,2*,0,-,-,1)
11. Igor 11 (0,1,3,1,3,0,3)
12. Faraon 12 (3,3,0,3,3,0,0)
13. Koras 7 (3,1,3)

Champions Team II – 41:
1. EmilHeski 9+3 (3,2*,1*,0,1*,2,-,0)
2. Grif 5+2 (2*,0,-,2,0,1*,0)
3. Eric 14+1 (2,3,1*,-,2,2,2,2)
4. Picek 7+2 (1*,2,2,1,-,1*,-)
5. Fafa 6+1 (2,w,1,2,1*)

Bieg po biegu:
1. EmilHeski, Grif, Osvald, Barnej ……..1:5
2. Faraon, Eric, Picek, Igor ……..3:3 (4:8)
3. Eric, EmilHeski, Igor, Osvald (w) ……..1:5 (5:13)
4. Faraon, Picek, Barnej, Grif ……..4:2 (9:15)
5. Osvald, Picek, EmilHeski, Faraon ……..3:3 (12:18)
6. Igor, Fafa, Eric, Barnej ……..3:3 (15:21)
7. Osvald, Barnej, Picek, Fafa (w) ……..5:1 (20:22)
8. Faraon, Grif, Igor, EmilHeski ……..4:2 (24:24)
9. Igor, Osvald, Fafa, Grif ……..5:1 (29:25)
10. Faraon, Eric, EmilHeski, Barnej ……..3:3 (32:28)
11. Osvald, Eric, Grif, Faraon ……..3:3 (35:31)
12. Koras, EmilHeski, Picek, Igor ……..3:3 (38:34)
13. Osvald, Fafa, Koras, Grif ……..4:2 (42:36)
14. Igor, Eric, Fafa, Faraon ……..3:3 (45:39)
15. Koras, Eric, Barnej, EmilHeski ……..4:2 (49:41)

Sędzia: Sasla
Technik: Witek

EmilHeski wygrał mecz Champions Team 2

Champions Team II wygrało z Ghost Academy 47:43. Bohaterem spotkania był EmilHeski, który na swoim koncie zapisał 15 punktów, a gdyby nie błąd w kluczu, to wywalczyłby komplet „oczek”. W GA liderem był mmmaciekk (15).

Ghost Academy – 43:
9. Wojtas 12+2 (1*,3,0,3,1*,1,3,0)
10. rafas 2 (2,0,-,w,-,-,-)
11. mmmaciekk 15+1 (3,0,3,1,2,0,3,1*,2)
12. Nicki 9+1 (2*,1,1,0,3,-,2)
13. Eryk ns
14. KarolB 5 (1,3,1,0)

Champions Team II – 47:
1. Eric 6+3 (0,2,-,2*,1*,-,1*)
2. Fafa 9 (3,-,0,3,-,2,-,1)
3. Veronek 4 (1,-,2,1,-,0,0)
4. EmilHeski 15 (0,3,3,-,3,-,3,3)
5. Picek 4+2 (2*,2*,0,0)
6. Grif 9+1 (1*,2,2,2,2)

Bieg po biegu:
1. Fafa, rafas, Wojtas, Eric ……..3:3
2. mmmaciekk, Nicki, Veronek, EmilHeski ……..5:1 (8:4)
3. Wojtas, Eric, Grif, mmmaciekk ……..3:3 (11:7)
4. EmilHeski, Picek, Nicki, rafas ……..1:5 (12:12)
5. EmilHeski, Picek, Nicki, Wojtas ……..1:5 (13:17)
6. mmmaciekk, Veronek, KarolB, Fafa ……..4:2 (17:19)
7. Wojtas, Grif, Veronek, rafas (w) ……..3:3 (20:22)
8. Fafa, Eric, mmmaciekk, Nicki ……..1:5 (21:27)
9. EmilHeski, mmmaciekk, Wojtas, Picek ……..3:3 (24:30)
10. Nicki, Grif, Eric, mmmaciekk ……..3:3 (27:33)
11. KarolB, Fafa, Wojtas, Veronek ……..4:2 (31:35)
12. mmmaciekk, Grif, KarolB, Picek ……..4:2 (35:37)
13. Wojtas, Grif, Eric, KarolB ……..3:3 (38:40)
14. EmilHeski, Nicki, mmmaciekk, Veronek ……..3:3 (41:43)
15. EmilHeski, mmmaciekk, Fafa, Wojtas ……..2:4 (43:47)

Sędzia: Igła
Technik: Wojtas

Ghost Academy wyrwało zwycięstwo

Ghost Academy przed ostatnim biegiem przegrywało trzema punktami, ale zdołało odwrócić losy meczu. Duszki wygrały z Champions Team II 44:43. Liderem był mmmaciekk (16 punktów), a w drużynie CT najlepiej punktował Fafa (12).

Champions Team II – Ghost Academy 43 : 44

Champions Team II – 43:
9. Eric 6+1 (1,-,-,1,3,1*,0)
10. Veronek 7 (2,1,3,-,-,1,-)
11. Fafa 12+1 (1,3,w,2,2*,0,3,1)
12. Picek 9 (0,3,1,0,3,2,w)
13. Grif 9 (0,3,3,0,3,0)

Ghost Academy – 44:
1. mmmaciekk 16+4 (3,1*,2,3,1*,3,1*,2*)
2. Eryk 4 (w,2,w,1,1,-,-)
3. KarolB 8+1 (2*,2,w,0,2,0,2)
4. rafas 4 (3,0,0,-,0,-,1)
5. Wojtas 12+1 (2,3,2*,2,3)

Bieg po biegu:
1. mmmaciekk, Veronek, Eric, Eryk (w) ……..3:3
2. rafas, KarolB, Fafa, Picek ……..1:5 (4:8)
3. Fafa, KarolB, mmmaciekk, Grif ……..3:3 (7:11)
4. Picek, Eryk, Veronek, rafas ……..4:2 (11:13)
5. Grif, mmmaciekk, Picek, rafas ……..4:2 (15:15)
6. Veronek, Fafa (w), Eryk (w), KarolB (w) ……..3:0 (18:15)
7. Grif, Wojtas, Eric, KarolB ……..4:2 (22:17)
8. mmmaciekk, Fafa, Eryk, Picek ……..2:4 (24:21)
9. Eric, Fafa, Eryk, rafas ……..5:1 (29:22)
10. Picek, KarolB, mmmaciekk, Grif ……..3:3 (32:25)
11. Wojtas, Picek, Eric, KarolB ……..3:3 (35:28)
12. mmmaciekk, Wojtas, Veronek, Fafa ……..1:5 (36:33)
13. Grif, Wojtas, mmmaciekk, Eric ……..3:3 (39:36)
14. Fafa, KarolB, rafas, Picek (w) ……..3:3 (42:39)
15. Wojtas, mmmaciekk, Fafa, Grif ……..1:5 (43:44)

Sędzia: Igła
Technik: Wojtas

Black Sox przełamało klątwę

Black Sox wygrało z Champions Team II 50:38. Liderem Czarnych Skarpetek był Faraon, który zdobył 17 punktów. W ekipie CT2 najlepszy był Picek (13 punktów).

Champions Team II – 38:
9. Eric 8+2 (2,1*,2,0,1*,2,w)
10. Veronek 12+3 (1*,3,1*,2,2,2,w,1*)
11. Picek 13+1 (3,2,2,1,2,0,1*,2)
12. Levis 5 (ns,ns,ns,3,0,0,2)

Black Sox – 50:
1. Koras 12 (0,3,1,2,1,3,2)
2. Rdrabiniok 10 (3,d,0,0,3,1,3,0)
3. Faraon 17 (1,0,3,1,3,3,3,3)
4. Matju 11 (2,2,3,3,0,1,0)
5. Igor ns

Bieg po biegu:
1. Rdrabiniok, Eric, Veronek, Koras ……..3:3
2. Picek, Matju , Faraon, Levis (ns) ……..3:3 (6:6)
3. Koras, Picek, Eric, Faraon ……..3:3 (9:9)
4. Veronek, Matju , Levis (ns), Rdrabiniok (d) ……..3:2 (12:11)
5. Matju , Eric, Koras, Levis (ns) ……..2:4 (14:15)
6. Faraon, Picek, Veronek, Rdrabiniok ……..3:3 (17:18)
7. Matju , Veronek, Faraon, Eric ……..2:4 (19:22)
8. Levis, Koras, Picek, Rdrabiniok ……..4:2 (23:24)
9. Rdrabiniok, Picek, Eric, Matju ……..3:3 (26:27)
10. Faraon, Veronek, Koras, Levis ……..2:4 (28:31)
11. Faraon, Eric, Rdrabiniok, Levis ……..2:4 (30:35)
12. Koras, Veronek, Matju , Picek ……..2:4 (32:39)
13. Rdrabiniok, Koras, Eric (w), Veronek (w) ……..0:5 (32:44)
14. Faraon, Levis, Picek, Matju ……..3:3 (35:47)
15. Faraon, Picek, Veronek, Rdrabiniok ……..3:3 (38:50)

Sędzia: Wojtas
Technik: Aszotek

Wigry Suwałki ponownie lepsze od Champions Team II

W ramach 7 kolejki II ligi doszło do kolejnego spotkania pomiędzy drużyną Wigier Suwałki a Champions Team II. Ponownie górą okazali się podpieczni Sasli którzy wyraźnie wygrali to spotkanie. Wśród zwycięzców liderem okazał się być Cinek – autor 19 punktów i 2 bonusów. W CTII najlepszy był Picek który zdobył 17 punktów.

Wigry Suwałki – Champions Team II 53 : 36

Wigry Suwałki – 53:
9. Cinek 19+2 (1,2*,3,2*,3,3,3,2)
10. Agent 14 (3,3,0,3,3,2,0,0)
11. Sasla 13 (3,3,2,1,1,0,3)
12. Shaft 7 (2,1,1,2,0,0,1)

Champions Team II – 36:
1. Picek 17 (2,0,2,0,3,2,3,2,3)
2. Veronek 8+2 (0,w,3,d,2,1*,1,1*)
3. Grif 11+1 (w,1,2,1,1,1*,2,2,1)

Bieg po biegu:
1. Agent, Picek, Cinek, Veronek ……..4:2
2. Sasla, Shaft, Grif (w), Grif (w) ……..5:0 (9:2)
3. Sasla, Cinek, Grif, Picek ……..5:1 (14:3)
4. Agent, Grif, Shaft, Veronek (w) ……..4:2 (18:5)
5. Cinek, Picek, Shaft, ……..4:2 (22:7)
6. Veronek, Sasla, Grif, Agent ……..2:4 (24:11)
7. Agent, Cinek, Grif, Picek ……..5:1 (29:12)
8. Picek, Shaft, Sasla, Veronek (d) ……..3:3 (32:15)
9. Cinek, Veronek, Sasla, ……..4:2 (36:17)
10. Agent, Picek, Grif, Shaft ……..3:3 (39:20)
11. Cinek, Grif, Veronek, Shaft ……..3:3 (42:23)
12. Picek, Agent, Veronek, Sasla ……..2:4 (44:27)
13. Cinek, Picek, Veronek, Agent ……..3:3 (47:30)
14. Sasla, Grif, Shaft, ……..4:2 (51:32)
15. Picek, Cinek, Grif, Agent ……..2:4 (53:36)

Sędzia: Slayu
Technik: Sasla

Autor: Slayu

Wigry Suwałki znów rozgromiły rywala

Aż 66:24 wygrały Wigry Suwałki z Champions Team II. Świetnie spisał się Agent – 20 punktów. W CT2 liderem był Eric – 9 „oczek”.

Wigry Suwałki – 66:
9. Cinek 14+4 (2*,1,2*,2*,3,2,2*)
10. Agent 20 (3,0,3,3,3,3,3,2)
11. Sasla 18+3 (3,3,2*,3,2*,2*,3)
12. Wazza 14+5 (2*,2,3,2*,2*,1*,2*,0)

Champions Team II – 24:
1. Eric 9 (1,2,1,1,-,3,1,0)
2. Grif 7 (0,1,1,0,1,0,1,0,3)
3. EmilHeski24 2 (1,w,w,w,1,-,-)
4. Fafa 6 (d,3,0,1,0,0,w,1,1)

Bieg po biegu:
1. Agent , Cinek, Eric, Grif ……..5:1
2. Sasla, Wazza, EmilHeski24, Fafa (d) ……..5:1 (10:2)
3. Sasla, Eric, Cinek, EmilHeski24 (w) ……..4:2 (14:4)
4. Fafa, Wazza, Grif, Agent ……..2:4 (16:8)
5. Wazza, Cinek, Eric, Fafa ……..5:1 (21:9)
6. Agent , Sasla, Grif, EmilHeski24 (w) ……..5:1 (26:10)
7. Agent , Cinek, Fafa, EmilHeski24 (w) ……..5:1 (31:11)
8. Sasla, Wazza, Eric, Grif ……..5:1 (36:12)
9. Cinek, Sasla, Grif, Fafa ……..5:1 (41:13)
10. Agent , Wazza, EmilHeski24, Fafa ……..5:1 (46:14)
11. Eric, Cinek, Wazza, Grif ……..3:3 (49:17)
12. Agent , Sasla, Eric, Fafa (w) ……..5:1 (54:18)
13. Agent , Cinek, Grif, Eric ……..5:1 (59:19)
14. Sasla, Wazza, Fafa, Grif ……..5:1 (64:20)
15. Grif, Agent , Fafa, Wazza ……..2:4 (66:24)

Sędzia: Witek
Technik: Sasla

Champions Team zmorą Skarpetek

Champions Team 2 rozbiło Black Sox 55:34. Liderem CT2 był Fafa, który na swoim koncie zgromadził 15 punktów. W ekipie Czarnych Skarpetek najlepszy był Matju – 13 „oczek”.

Champions Team 2 – 55:
9. Eric 10+3 (3,2*,2,1,-,1*,1*)
10. Klecześ 7+1 (w,-,0,3,2*,-,2)
11. Veronek 10 (1,3,-,2,2,0,2)
12. Fafa 15 (3,3,1,3,-,2,0,3)
13. Grif 13+2 (2*,3,1,3,2,2*)

Black Sox – 34:
1. Igor 9 (2,0,3,w,0,1,3)
2. RDrabiniok 3+1 (1,1,1*,w,w,0,0)
3. Matju 13 (0,1,2,2,1,3,3,1)
4. Koras 9 (2,0,d,d,3,3,1,0)
5. MZarwanski ns

Bieg po biegu:
1. Eric, Igor, RDrabiniok, Klecześ (w) ……..3:3
2. Fafa , Koras, Veronek, Matju ……..4:2 (7:5)
3. Veronek, Eric, Matju, Igor ……..5:1 (12:6)
4. Fafa , Grif, RDrabiniok, Koras ……..5:1 (17:7)
5. Igor, Eric, Fafa , Koras (d) ……..3:3 (20:10)
6. Grif, Matju, RDrabiniok, Klecześ ……..3:3 (23:13)
7. Klecześ, Matju, Eric, Koras (d) ……..4:2 (27:15)
8. Fafa , Veronek, Igor (w), RDrabiniok (w) ……..5:0 (32:15)
9. Koras, Veronek, Grif, RDrabiniok (w) ……..3:3 (35:18)
10. Grif, Klecześ, Matju, Igor ……..5:1 (40:19)
11. Matju, Fafa , Eric, RDrabiniok ……..3:3 (43:22)
12. Koras, Grif, Igor, Veronek ……..2:4 (45:26)
13. Igor, Klecześ, Eric, RDrabiniok ……..3:3 (48:29)
14. Matju, Veronek, Koras, Fafa ……..2:4 (50:33)
15. Fafa , Grif, Matju, Koras ……..5:1 (55:34)

Sędzia: Cysu
Technik: hN

Zwycięska Ghost Academy

Ghost Academy wygrała z Champions Team II 55:35. To zasługa czwórki KarolB, Grigorian, Wojtas, Rafas, którzy zdobyli po 11 punktów. Liderem CT II był Veronek (15 punktów).

Champions Team Dwa – 35:
9. Eric 13+2 (1*,2,2*,1,2,0,2,2,1)
10. Veronek 15+3 (2,3,3,1*,1*,1,0,1*,3)
11. Grif 7 (1,0,0,2,2,0,1,1)

Ghost Academy – 55:
1. KarolB 11+2 (3,1,2*,-,3,2*,-)
2. Grigorian 11 (0,-,2,3,3,-,3)
3. Wojtas 11+3 (2*,3,1*,3,2*,-,-)
4. rafas 11 (3,0,-,0,-,3,3,2)
5. Eryk 3+1 (1,0,2*,0)
6. mmmaciekk 8 (1,3,0,1,3)

Bieg po biegu:
1. KarolB, Veronek, Eric, Grigorian ……..3:3
2. rafas, Wojtas, Grif, ……..1:5 (4:8)
3. Wojtas, Eric, KarolB, Grif ……..2:4 (6:12)
4. Veronek, Eric, mmmaciekk, rafas ……..5:1 (11:13)
5. mmmaciekk, KarolB, Eric, ……..1:5 (12:18)
6. Veronek, Grigorian, Wojtas, Grif ……..3:3 (15:21)
7. Wojtas, Eric, Veronek, rafas ……..3:3 (18:24)
8. Grigorian, Grif, Veronek, mmmaciekk ……..3:3 (21:27)
9. Grigorian, Grif, mmmaciekk, Eric ……..2:4 (23:31)
10. KarolB, Wojtas, Veronek, Grif ……..1:5 (24:36)
11. mmmaciekk, Eric, Eryk, ……..2:4 (26:40)
12. rafas, KarolB, Grif, Veronek ……..1:5 (27:45)
13. Grigorian, Eric, Veronek, Eryk ……..3:3 (30:48)
14. rafas, Eryk, Grif, ……..1:5 (31:53)
15. Veronek, rafas, Eric, Eryk ……..4:2 (35:55)

Sędzia główny: hN
Sędzia techniczny: Veronek