Kategoria: Ghost Academy

Ghost Academy wyrwało zwycięstwo

Ghost Academy przed ostatnim biegiem przegrywało trzema punktami, ale zdołało odwrócić losy meczu. Duszki wygrały z Champions Team II 44:43. Liderem był mmmaciekk (16 punktów), a w drużynie CT najlepiej punktował Fafa (12).

Champions Team II – Ghost Academy 43 : 44

Champions Team II – 43:
9. Eric 6+1 (1,-,-,1,3,1*,0)
10. Veronek 7 (2,1,3,-,-,1,-)
11. Fafa 12+1 (1,3,w,2,2*,0,3,1)
12. Picek 9 (0,3,1,0,3,2,w)
13. Grif 9 (0,3,3,0,3,0)

Ghost Academy – 44:
1. mmmaciekk 16+4 (3,1*,2,3,1*,3,1*,2*)
2. Eryk 4 (w,2,w,1,1,-,-)
3. KarolB 8+1 (2*,2,w,0,2,0,2)
4. rafas 4 (3,0,0,-,0,-,1)
5. Wojtas 12+1 (2,3,2*,2,3)

Bieg po biegu:
1. mmmaciekk, Veronek, Eric, Eryk (w) ……..3:3
2. rafas, KarolB, Fafa, Picek ……..1:5 (4:8)
3. Fafa, KarolB, mmmaciekk, Grif ……..3:3 (7:11)
4. Picek, Eryk, Veronek, rafas ……..4:2 (11:13)
5. Grif, mmmaciekk, Picek, rafas ……..4:2 (15:15)
6. Veronek, Fafa (w), Eryk (w), KarolB (w) ……..3:0 (18:15)
7. Grif, Wojtas, Eric, KarolB ……..4:2 (22:17)
8. mmmaciekk, Fafa, Eryk, Picek ……..2:4 (24:21)
9. Eric, Fafa, Eryk, rafas ……..5:1 (29:22)
10. Picek, KarolB, mmmaciekk, Grif ……..3:3 (32:25)
11. Wojtas, Picek, Eric, KarolB ……..3:3 (35:28)
12. mmmaciekk, Wojtas, Veronek, Fafa ……..1:5 (36:33)
13. Grif, Wojtas, mmmaciekk, Eric ……..3:3 (39:36)
14. Fafa, KarolB, rafas, Picek (w) ……..3:3 (42:39)
15. Wojtas, mmmaciekk, Fafa, Grif ……..1:5 (43:44)

Sędzia: Igła
Technik: Wojtas

Osłabione Wigry Suwałki górą

Wigry Suwałki wygrały z Ghost Academy 51:39 i to pomimo tego, że połowę meczu rywalizowały we trójkę. Liderem był Sasla, który zdobył 19 punktów. W ekipie GA najlepszy był Wojtas (11 punktów).

Ghost Academy – 38:
9. rafas 9+1 (0,0,3,0,1*,2,3,0)
10. Wojtas 11 (3,3,1,1,2,0,1,0)
11. Eryk 4 (1,1,0,0,-,-,0,2)
12. Nicki 6+1 (2,1,2*,1,-,w,-)
13. mmmaciekk 8 (2,3,3)

Wigry Suwałki – 51:
1. Cinek 12+2 (2,3,1,2*,1,2,1*)
2. Agent 16+2 (1*,2,2*,3,3,w,2,3)
3. Sasla 19+1 (3,2*,3,3,3,3,2)
4. Raspadori 4+2 (ns,ns,ns,2*,0,0,1*,1)

Bieg po biegu:
1. Wojtas, Cinek, Agent, rafas ……..3:3
2. Sasla, Nicki, Eryk, Raspadori (ns) ……..3:3 (6:6)
3. Cinek, Sasla, Eryk, rafas ……..1:5 (7:11)
4. Wojtas, Agent, Nicki, Raspadori (ns) ……..4:2 (11:13)
5. rafas, Nicki, Cinek, Raspadori (ns) ……..5:1 (16:14)
6. Sasla, Agent, Wojtas, Eryk ……..1:5 (17:19)
7. Sasla, Raspadori, Wojtas, rafas ……..1:5 (18:24)
8. Agent, Cinek, Nicki, Eryk ……..1:5 (19:29)
9. Agent, Wojtas, rafas, Raspadori ……..3:3 (22:32)
10. Sasla, mmmaciekk, Cinek, Wojtas ……..2:4 (24:36)
11. Sasla, rafas, Nicki (w), Agent (w) ……..2:3 (26:39)
12. mmmaciekk, Cinek, Wojtas, Raspadori ……..4:2 (30:41)
13. rafas, Agent, Cinek, Wojtas ……..3:3 (33:44)
14. mmmaciekk, Sasla, Raspadori, Eryk ……..3:3 (36:47)
15. Agent, Eryk, Raspadori, rafas ……..2:4 (38:51)

Sędzia: Slayu
Technik: Wojtas

Black Sox pokonuje Ghost Academy!

Byliśmy świadkami świetnego widowiska na torze Black Sox, gdzie gospodarze mierzyli się z Ghost Academy i zrewanżowali się za wysoką porażkę w 1 kolejce. Liderem BS był Igor który zdobył 12 punktów i 3 bonusy. Dla GA najlepiej punktował mmmaciekk – autor 15 punktów i bonusa.

Black Sox – Ghost Academy 49 : 41

Black Sox – 49:
9. Igor 12+3 (2,3,2,2*,2*,-,1*,-)
10. Koras 11+3 (1*,2*,2*,3,w,1,2,-)
11. Matju 9+1 (2,0,3,2,-,d,2*)
12. Faraon 11+3 (1*,3,1*,1*,2,-,3)
13. Barnej 3 (3,0,0)
14. Rdrabiniok 3 (1,2)

Ghost Academy – 41:
1. mmmaciekk 15+1 (3,2,3,3,1,1,2*,0)
2. Rafas 11 (0,1,1,-,0,3,3,3)
3. Wojtas 11+2 (3,1*,0,1,0,3,2*,1)
4. Grigorian 3 (0,0,0,0,-,3,0)
5. Eryk 1 (1)

<br> Bieg po biegu:
1. mmmaciekk, Igor, Koras, Rafas ……..3:3
2. Wojtas, Matju, Faraon, Grigorian ……..3:3 (6:6)
3. Igor, mmmaciekk, Wojtas, Matju ……..3:3 (9:9)
4. Faraon, Koras, Rafas, Grigorian ……..5:1 (14:10)
5. mmmaciekk, Igor, Faraon, Grigorian ……..3:3 (17:13)
6. Matju, Koras, Rafas, Wojtas ……..5:1 (22:14)
7. Koras, Igor, Wojtas, Grigorian ……..5:1 (27:15)
8. mmmaciekk, Matju, Faraon, Wojtas ……..3:3 (30:18)
9. Barnej, Igor, mmmaciekk, Rafas ……..5:1 (35:19)
10. Wojtas, Faraon, mmmaciekk, Koras (w) ……..2:4 (37:23)
11. Rafas, Wojtas, Rdrabiniok, Barnej ……..1:5 (38:28)
12. Grigorian, mmmaciekk, Koras, Matju (d) ……..1:5 (39:33)
13. Rafas, Koras, Igor, mmmaciekk ……..3:3 (42:36)
14. Faraon, Matju, Wojtas, Grigorian ……..5:1 (47:37)
15. Rafas, Rdrabiniok, Eryk, Barnej ……..2:4 (49:41)

Sędzia: Daniel
Technik: Witek

Autor: Slayu

GP Ghost Academy dla Lowigusa

Druga runda Grand Prix dywizji B zakończyła się triumfem Lowigusa. Zawodnik Dobrych Duszków w GP Ghost Academy wywalczył 18 punktów. Drugi był Plonek, a trzecią lokatę zajął Wazza.

Wyniki:
1. (8) Lowigus 18 (3,3,3,0,3,3,3)
2. (5) Plonek 17 (2,2,2,3,3,3,2)
3. (11) Wazza 14 (0,3,3,3,2,2,1)
4. (2) mmmaciekk 10 (0,2,1,2,3,2,0)
5. (1) Magik 12 (3,3,2,3,1,0)
6. (12) Brindel 12 (3,1,3,2,2,1)
7. (16) Aszotek 10 (3,2,0,2,2,1)
8. (13) LyderKKŻ 8 (w,1,3,1,3,0)
9. (10) Artas 7 (2,1,1,1,2)
10. (9) Misiowy 6 (1,0,1,3,1)
11. (7) Wojtas 6 (1,2,2,1,0)
12. (3) Wazzup 6 (2,1,2,d,1)
13. (6) Rafas 5 (0,3,1,1,0)
14. (4) Cinek 4 (1,0,0,2,1)
15. (14) Tępy 2 (2,0,0,0,0)
16. (15) Kamerun 1 (1,0,d,ns,ns)

Bieg po biegu:
1. Magik, Wazzup, Cinek, mmmaciekk
2. Lowigus, Plonek, Wojtas, Rafas
3. Brindel, Artas, Misiowy, Wazza
4. Aszotek, Tępy, Kamerun, LyderKKŻ (w)
5. Magik, Plonek, LyderKKŻ, Misiowy
6. Rafas, mmmaciekk, Artas, Tępy
7. Wazza, Wojtas, Wazzup, Kamerun
8. Lowigus, Aszotek, Brindel, Cinek
9. Wazza, Magik, Rafas, Aszotek
10. Brindel, Plonek, mmmaciekk, Kamerun (d)
11. Lowigus, Wazzup, Misiowy, Tępy
12. LyderKKŻ, Wojtas, Artas, Cinek
13. Magik, Brindel, Wojtas, Tępy
14. Wazza, mmmaciekk, LyderKKŻ, Lowigus
15. Plonek, Aszotek, Artas, Wazzup (d)
16. Misiowy, Cinek, Rafas, Kamerun (ns)
17. Lowigus, Artas, Magik, Kamerun (ns)
18. mmmaciekk, Aszotek, Misiowy, Wojtas
19. LyderKKŻ, Brindel, Wazzup, Rafas
20. Plonek, Wazza, Cinek, Tępy

Półfinały:
21. Lowigus, Wazza, Aszotek, LyderKKŻ
22. Plonek, mmmaciekk, Brindel, Magik

Finał:
23. Lowigus, Plonek, Wazza, mmmaciekk

Sędzia: Kasper
Technik: Rudolf

Black Sox ograło Ghost Academy

Zespół Black Sox pokonał Ghost Academy 48:41. Czarne Skarpety do wygranej poprowadził Faraon (15 punktów), a w GA liderem był Wojtas (17).

Black Sox – 48:
9. Igor 11+1 (3,w,2,-,2,-,2,2*)
10. Koras 10+1 (1,2*,2,-,3,2,0)
11. Muchenzior 5+1 (1,3,0,-,-,1*,-)
12. Faraon 15+1 (3,3,0,-,2*,3,1,3)
13. Matju 7 (2,2,0,3)
14. MZarwanski 0 (0,0,0)

Ghost Academy – 41:
1. Rafas 10 (0,2,3,1,1,0,3)
2. Wojtas 17 (2,1,1,3,3,3,2,1,1)
3. Eryk 7+1 (2,w,1,1,0,1*,2)
4. Grigorian 7 (ns,ns,-,3,1,3,0,0)

Bieg po biegu:
1. Igor, Wojtas, Koras, Rafas ……..4:2
2. Faraon, Eryk, Muchenzior, Grigorian (ns) ……..4:2 (8:4)
3. Muchenzior, Rafas, Igor (w), Eryk (w) ……..3:2 (11:6)
4. Faraon, Koras, Wojtas, Grigorian (ns) ……..5:1 (16:7)
5. Rafas, Igor, Wojtas, Faraon ……..2:4 (18:11)
6. Wojtas, Koras, Eryk, Muchenzior ……..2:4 (20:15)
7. Grigorian, Matju, Eryk, MZarwanski ……..2:4 (22:19)
8. Wojtas, Matju, Rafas, MZarwanski ……..2:4 (24:23)
9. Wojtas, Igor, Grigorian, Matju ……..2:4 (26:27)
10. Koras, Faraon, Rafas, Eryk ……..5:1 (31:28)
11. Faraon, Wojtas, Eryk, MZarwanski ……..3:3 (34:31)
12. Grigorian, Koras, Muchenzior, Rafas ……..3:3 (37:34)
13. Rafas, Igor, Wojtas, Koras ……..2:4 (39:38)
14. Matju, Eryk, Faraon, Grigorian ……..4:2 (43:40)
15. Faraon, Igor, Wojtas, Grigorian ……..5:1 (48:41)

Sędzia: Magik
Technik: hN

Wigry gromią

Wigry Suwałki nie dały najmniejszych szans Ghost Academy. Spotkanie zakończyło się wynikiem 60:30 na korzyść Wigier, a liderem był Agent – zdobywca 20 „oczek”. Z kolei w GA najskuteczniejszy był KarolB – punktów.

Ghost Academy – 30:
9. KarolB 9+1 (2,1,3,2,1*,w,-)
10. Rafas 5+1 (0,0,-,1*,2,-,0,2)
11. Mmmaciekk 5 (0,0,1,-,2,2,-)
12. Wojtas 6 (2,2,0,1,-,1,-)
13. Grigorian 5+1 (0,0,1*,1,3)
14. Eryk 0 (0,0,0)

Wigry Suwałki – 60:
1. Cinek 13+3 (1,2*,1*,3,3,1,2*)
2. Agent 20+2 (3,3,2*,2*,3,3,3,1)
3. Wazza 17+1 (1,3,3,3,0,2*,2,3)
4. Sasla 10+1 (3,1,2,0,0,3,1*)

Bieg po biegu:
1. Agent, KarolB, Cinek, Rafas ……..2:4
2. Sasla, Wojtas, Wazza, Mmmaciekk ……..2:4 (4:8)
3. Wazza, Cinek, KarolB, Mmmaciekk ……..1:5 (5:13)
4. Agent, Wojtas, Sasla, Rafas ……..2:4 (7:17)
5. KarolB, Sasla, Cinek, Wojtas ……..3:3 (10:20)
6. Wazza, Agent, Mmmaciekk, Grigorian ……..1:5 (11:25)
7. Wazza, KarolB, Rafas, Sasla ……..3:3 (14:28)
8. Cinek, Agent, Wojtas, Grigorian ……..1:5 (15:33)
9. Agent, Mmmaciekk, KarolB, Sasla ……..3:3 (18:36)
10. Cinek, Rafas, Grigorian, Wazza ……..3:3 (21:39)
11. Agent, Wazza, Wojtas, KarolB (w) ……..1:5 (22:44)
12. Sasla, Mmmaciekk, Cinek, Eryk ……..2:4 (24:48)
13. Agent, Cinek, Grigorian, Rafas ……..1:5 (25:53)
14. Grigorian, Wazza, Sasla, Eryk ……..3:3 (28:56)
15. Wazza, Rafas, Agent, Eryk ……..2:4 (30:60)

Sędzia: Jessup
Technik: hN

Zwycięska Ghost Academy

Ghost Academy wygrała z Champions Team II 55:35. To zasługa czwórki KarolB, Grigorian, Wojtas, Rafas, którzy zdobyli po 11 punktów. Liderem CT II był Veronek (15 punktów).

Champions Team Dwa – 35:
9. Eric 13+2 (1*,2,2*,1,2,0,2,2,1)
10. Veronek 15+3 (2,3,3,1*,1*,1,0,1*,3)
11. Grif 7 (1,0,0,2,2,0,1,1)

Ghost Academy – 55:
1. KarolB 11+2 (3,1,2*,-,3,2*,-)
2. Grigorian 11 (0,-,2,3,3,-,3)
3. Wojtas 11+3 (2*,3,1*,3,2*,-,-)
4. rafas 11 (3,0,-,0,-,3,3,2)
5. Eryk 3+1 (1,0,2*,0)
6. mmmaciekk 8 (1,3,0,1,3)

Bieg po biegu:
1. KarolB, Veronek, Eric, Grigorian ……..3:3
2. rafas, Wojtas, Grif, ……..1:5 (4:8)
3. Wojtas, Eric, KarolB, Grif ……..2:4 (6:12)
4. Veronek, Eric, mmmaciekk, rafas ……..5:1 (11:13)
5. mmmaciekk, KarolB, Eric, ……..1:5 (12:18)
6. Veronek, Grigorian, Wojtas, Grif ……..3:3 (15:21)
7. Wojtas, Eric, Veronek, rafas ……..3:3 (18:24)
8. Grigorian, Grif, Veronek, mmmaciekk ……..3:3 (21:27)
9. Grigorian, Grif, mmmaciekk, Eric ……..2:4 (23:31)
10. KarolB, Wojtas, Veronek, Grif ……..1:5 (24:36)
11. mmmaciekk, Eric, Eryk, ……..2:4 (26:40)
12. rafas, KarolB, Grif, Veronek ……..1:5 (27:45)
13. Grigorian, Eric, Veronek, Eryk ……..3:3 (30:48)
14. rafas, Eryk, Grif, ……..1:5 (31:53)
15. Veronek, rafas, Eric, Eryk ……..4:2 (35:55)

Sędzia główny: hN
Sędzia techniczny: Veronek

Wyrównane starcie dla Champions Team II

W meczu 3. kolejki II ligi Champions Team II wygrało z Ghost Academy 47:43. Dobrze w barwach zwycięskiego zespołu spisali się Veronek, EmilHeski i Eric (wszyscy po 10 punktów). Liderem GA był mmmaciekk – 12 „oczek”.

Ghost Academy – 43:
9. Eryk 1+1 (0,-,1*,-,-,-,-)
10. Wojtas 10 (3,0,-,d,1,-,3,3)
11. rafas 7+2 (0,-,3,2*,2*,0,-)
12. mmmaciekk 12+1 (3,3,-,3,0,0,2*,0,1)
13. KarolB 6 (1,2,1,2)
14. Grigorian 7 (2,0,3,1,1)

Champions Team II – 47:
1. Eric 10 (2,-,3,1,-,3,1)
2. Grif 3+1 (1*,-,2,0,0,-,w)
3. EmilHeski 10+1 (1*,d,-,3,3,3,-,0)
4. Veronek 10+3 (2,2,-,2*,-,2*,2*)
5. Klecześ 5 (3,0,1,1)
6. fafa 9+3 (1*,1*,2*,3,2)

Bieg po biegu:
1. Wojtas, Eric, Grif, Eryk ……..3:3
2. mmmaciekk, Veronek, EmilHeski, rafas ……..3:3 (6:6)
3. Klecześ, Grigorian, KarolB, EmilHeski (d) ……..3:3 (9:9)
4. mmmaciekk, Veronek, fafa, Wojtas ……..3:3 (12:12)
5. Eric, KarolB, Eryk, Klecześ ……..3:3 (15:15)
6. rafas, Grif, fafa, Grigorian ……..3:3 (18:18)
7. EmilHeski, Veronek, KarolB, Wojtas (d) ……..1:5 (19:23)
8. mmmaciekk, rafas, Eric, Grif ……..5:1 (24:24)
9. Grigorian, rafas, Klecześ, Grif ……..5:1 (29:25)
10. EmilHeski, fafa, Wojtas, mmmaciekk ……..1:5 (30:30)
11. EmilHeski, KarolB, Klecześ, mmmaciekk ……..2:4 (32:34)
12. Eric, Veronek, Grigorian, rafas ……..1:5 (33:39)
13. Wojtas, mmmaciekk, Eric, Grif (w) ……..5:1 (38:40)
14. fafa, Veronek, Grigorian, mmmaciekk ……..1:5 (39:45)
15. Wojtas, fafa, mmmaciekk, EmilHeski ……..4:2 (43:47)

Sędzia: Rudolf
Technik: Wojtas

Wigry odparły atak Akademii, niesamowity Sasla

Wigry Suwałki wygrały z Ghost Academy 46:43. Liderem rezerw Fajrant Team był Sasla, który zdobył komplet 21 punktów. W ekipie GA najlepszy był mmmaciekk – 13 „oczek”

Wigry Suwałki – 46:
9. Sasla 21 (3,3,3,3,3,3,3)
10. Cinek 14+2 (0,2,3,1,2*,2,2*,2)
11. Shaft 0 (0,0,0,0,0,0,w)
12. Wazza 11+1 (2,w,2*,1,3,1,2,0)

Ghost Academy – 43:
1. rafas 4+1 (1*,2,1,-,0,-,0)
2. Grigorian 10+1 (-,3,1*,3,2,0,1)
3. mmmaciekk 13+1 (3,1*,2,0,1,2,3,1)
4. KarolB 5+1 (1,-,0,2,1*,1,-)
5. Wojtas 11+1 (2,1,2*,3,w,3)
6. Eryk ns

Bieg po biegu:
1. Sasla, Wojtas, rafas, Cinek ……..3:3
2. mmmaciekk, Wazza, KarolB, Shaft ……..2:4 (5:7)
3. Sasla, rafas, mmmaciekk, Shaft ……..3:3 (8:10)
4. Grigorian, Cinek, Wojtas, Wazza (w) ……..2:4 (10:14)
5. Sasla, Wazza, rafas, KarolB ……..5:1 (15:15)
6. Cinek, mmmaciekk, Grigorian, Shaft ……..3:3 (18:18)
7. Sasla, KarolB, Cinek, mmmaciekk ……..4:2 (22:20)
8. Grigorian, Wojtas, Wazza, Shaft ……..1:5 (23:25)
9. Sasla, Grigorian, KarolB, Shaft ……..3:3 (26:28)
10. Wazza, Cinek, mmmaciekk, rafas ……..5:1 (31:29)
11. Sasla, mmmaciekk, Wazza, Grigorian ……..4:2 (35:31)
12. Wojtas, Cinek, KarolB, Shaft ……..2:4 (37:35)
13. Sasla, Cinek, Grigorian, rafas ……..5:1 (42:36)
14. mmmaciekk, Wazza, Shaft (w), Wojtas (w) ……..2:3 (44:39)
15. Wojtas, Cinek, mmmaciekk, Wazza ……..2:4 (46:43)

Sędzia: Witek
Technik: Paboł

Inauguracja II ligi za nami. Ghost Academy górą

W meczu 1. kolejki II ligi Ghost Academy wygrało z Black Sox 57:31. Liderem GA był mmmaciekk, który zdobył 19 punktów. Wśród Czarnych Skarpet najlepszy był Koras – 11 „oczek”.

Ghost Academy – 57:
9. Grigorian 16+1 (3,2,3,2,0,1,3,2*)
10. rafas 8+1 (w,3,0,0,-,3,2*)
11. mmmaciekk 19+2 (3,1*,1,3,3,2*,3,3)
12. KarolB 11+3 (2*,2*,w,2*,1,3,1)
13. Wojtas 3 (3)

Black Sox – 31:
1. Muchenzior 8 (2,0,2,1,2,0,1,0)
2. Faraon 5+1 (w,1,3,0,1*,0,w)
3. Koras 11+1 (0,3,2*,3,0,2,0,1)
4. RDrabiniok 7 (1,0,w,1,2,1,2)

Bieg po biegu:
1. Grigorian, Muchenzior, rafas (w), Faraon (w) ……..3:2
2. mmmaciekk, KarolB, RDrabiniok, Koras ……..5:1 (8:3)
3. Koras, Grigorian, mmmaciekk, Muchenzior ……..3:3 (11:6)
4. rafas, KarolB, Faraon, RDrabiniok ……..5:1 (16:7)
5. Grigorian, Muchenzior, KarolB (w), RDrabiniok (w) ……..3:2 (19:9)
6. Faraon, Koras, mmmaciekk, rafas ……..1:5 (20:14)
7. Koras, Grigorian, RDrabiniok, rafas ……..2:4 (22:18)
8. mmmaciekk, KarolB, Muchenzior, Faraon ……..5:1 (27:19)
9. mmmaciekk, RDrabiniok, Faraon, Grigorian ……..3:3 (30:22)
10. Wojtas, Muchenzior, KarolB, Koras ……..4:2 (34:24)
11. KarolB, Koras, Grigorian, Faraon ……..4:2 (38:26)
12. rafas, mmmaciekk, RDrabiniok, Muchenzior ……..5:1 (43:27)
13. Grigorian, rafas, Muchenzior, Faraon (w) ……..5:1 (48:28)
14. mmmaciekk, RDrabiniok, KarolB, Koras ……..4:2 (52:30)
15. mmmaciekk, Grigorian, Koras, Muchenzior ……..5:1 (57:31)

Sędzia: Jessup
Technik: hN