Kategoria: Turnieje Zaplecza

Falanga bezkonkurencyjny w Turnieju Zaplecza

Falanga zwyciężył w 10. Turnieju Zaplecza ISQ. Zdobył on komplet 15 punktów. Na podium stanęli także mk i Pirek.

Wyniki:
1. (8) Falanga 15 (3,3,3,3,3)
2. (3) mk 12 (2,3,2,3,2)
3. (11) Pirek 11+3 (3,2,1,2,3)
4. (13) Frano 11+2 (3,3,1,1,3)
5. (9) ŁukaszWroński 9 (1,1,1,3,3)
6. (10) Speedi 8 (0,2,2,2,2)
7. (2) Boski 7 (3,3,d,0,1)
8. (15) Fafa1997 7 (2,d,3,2,0)
9. (5) Eryk 7 (2,2,2,0,1)
10. (12) Suharek 7 (2,2,1,2,0)
11. (1) Osvald 6 (0,0,2,3,1)
12. (16) Igor 6 (w,d,3,1,2)
13. (7) Wojtas 6 (1,1,3,1,0)
14. (4) Mario 5 (1,1,0,1,2)
15. (6) Rafas 2 (0,1,0,0,1)
16. (14) Tusia 1 (1,0,0,0,0)

Bieg po biegu:
1. Boski, mk, Mario, Osvald
2. Falanga, Eryk, Wojtas, Rafas
3. Pirek, Suharek, ŁukaszWroński, Speedi
4. Frano, Fafa1997, Tusia, Igor (w)
5. Frano, Eryk, ŁukaszWroński, Osvald
6. Boski, Speedi, Rafas, Tusia
7. mk, Pirek, Wojtas, Fafa1997 (d)
8. Falanga, Suharek, Mario, Igor (d)
9. Igor, Osvald, Pirek, Rafas
10. Fafa1997, Eryk, Suharek, Boski (d)
11. Falanga, mk, ŁukaszWroński, Tusia
12. Wojtas, Speedi, Frano, Mario
13. Osvald, Suharek, Wojtas, Tusia
14. Falanga, Pirek, Frano, Boski
15. mk, Speedi, Igor, Eryk
16. ŁukaszWroński, Fafa1997, Mario, Rafas
17. Falanga, Speedi, Osvald, Fafa1997
18. ŁukaszWroński, Igor, Boski, Wojtas
19. Frano, mk, Rafas, Suharek
20. Pirek, Mario, Eryk, Tusia

Bieg dodatkowy:
21. Pirek, Frano

Sędzia: Witek
Technik: Rudolf

Turniej Zaplecza dla Boskiego

Boski wygrał 9. rundę Turnieju Zaplecza ISQ. W biegu dodatkowym o 1. miejsce pokonał mk. Trzeci był Falanga.

1. (4) Boski 13+3 (3,3,2,2,3)
2. (7) mk 13+2 (3,3,3,2,2)
3. (14) Falanga 12 (3,3,3,3,0)
4. (11) Nicki 11 (3,1,2,3,2)
5. (6) Osvald 10 (2,1,1,3,3)
6. (2) Speedi 9 (0,2,3,1,3)
7. (16) Aszotek 9 (2,1,3,3,w)
8. (8) Mario 9 (1,2,1,2,3)
9. (9) Agent 8 (2,3,2,1,d)
10. (5) Wojtas 6 (0,2,2,1,1)
11. (15) Rafas 5 (1,2,0,0,2)
12. (17) Pirek 5 (0,2,1,2)
13. (12) Frost 4 (1,w,1,1,1)
14. (1) BomberAŻ 3 (2,1,0,0,0)
15. (3) Walus1712 1 (1,0,0,0,0)

Bieg po biegu:
1. Boski, BomberAŻ, Walus1712, Speedi
2. mk, Osvald, Mario, Wojtas
3. Nicki, Agent, Frost
4. Falanga, Aszotek, Rafas
5. Agent, Wojtas, BomberAŻ
6. Falanga, Speedi, Osvald
7. mk, Rafas, Nicki, Walus1712
8. Boski, Mario, Aszotek, Frost (w)
9. Aszotek, Nicki, Osvald, BomberAŻ
10. Speedi, Wojtas, Frost, Rafas
11. Falanga, Agent, Mario, Walus1712
12. mk, Boski
13. Falanga, mk, Frost, BomberAŻ
14. Nicki, Mario, Speedi, Pirek
15. Aszotek, Pirek, Wojtas, Walus1712
16. Osvald, Boski, Agent, Rafas
17. Mario, Rafas, Pirek, BomberAŻ
18. Speedi, mk, Agent (d), Aszotek (w)
19. Osvald, Pirek, Frost, Walus1712
20. Boski, Nicki, Wojtas, Falanga

Bieg dodatkowy:
21. Boski, mk

Sędzia: Witek
Technik: hN

Speed wygrał Turniej Zaplecza

Zwycięstwem Speeda zakończył się 7. Turniej Zaplecza ISQ. W biegu dodatkowym o zwycięstwo pokonał on Magika oraz Suharka.

1. (13) Speed (DD) 11+3 (3,3,2,3,w)
2. (9) Magik (DD) 11+2 (3,2,2,1,3)
3. (6) suharek (BF) 11+d (1,2,2,3,3)
4. (7) mk (WS) 10 (3,3,3,1,0)
5. (8) Aszotek (CT) 10 (2,1,3,1,3)
6. (12) Hucik (RS) 10 (2,3,1,2,2)
7. (2) Wazzup (BF) 9 (2,3,2,0,2)
8. (15) Speedi (CT) 9 (2,2,3,0,2)
9. (14) Agent81 (FT2) 8 (0,1,1,3,3)
10. (4) Falanga (RZ) 8 (3,2,0,2,1)
11. (10) rafas (GA) 6 (1,0,1,3,1)
12. (16) Igor (BS) 6 (1,w,3,1,1)
13. (11) Mario (RZ) 4 (d,1,1,2,0)
14. (3) Barnej (BS) 3 (0,w,0,2,1)
15. (5) koras (BS) 3 (0,1,0,w,2)
16. (1) Slayu (WS) 1 (1,d,-,-,-)
17. (17) Pirek (WS) 0 (0,0)
18. (18) Vanpraag (FT) 0 (0)

Bieg po biegu:
1. Falanga (RZ), Wazzup (BF), Slayu (WS), Barnej (BS)
2. mk (WS), Aszotek (CT), suharek (BF), koras (BS)
3. Magik (DD), Hucik (RS), rafas (GA), Mario (RZ) (d)
4. Speed (DD), Speedi (CT), Igor (BS), Agent81 (FT2)
5. Speed (DD), Magik (DD), koras (BS), Slayu (WS) (d)
6. Wazzup (BF), suharek (BF), Agent81 (FT2), rafas (GA)
7. mk (WS), Speedi (CT), Mario (RZ), Barnej (BS) (w)
8. Hucik (RS), Falanga (RZ), Aszotek (CT), Igor (BS) (w)
9. Igor (BS), suharek (BF), Mario (RZ), Pirek (WS)
10. Speedi (CT), Wazzup (BF), Hucik (RS), koras (BS)
11. Aszotek (CT), Magik (DD), Agent81 (FT2), Barnej (BS)
12. mk (WS), Speed (DD), rafas (GA), Falanga (RZ)
13. Agent81 (FT2), Hucik (RS), mk (WS), Pirek (WS)
14. Speed (DD), Mario (RZ), Aszotek (CT), Wazzup (BF)
15. rafas (GA), Barnej (BS), Igor (BS), koras (BS) (w)
16. suharek (BF), Falanga (RZ), Magik (DD), Speedi (CT)
17. Aszotek (CT), Speedi (CT), rafas (GA), Vanpraag (FT)
18. Magik (DD), Wazzup (BF), Igor (BS), mk (WS)
19. suharek (BF), Hucik (RS), Barnej (BS), Speed (DD) (w)
20. Agent81 (FT2), koras (BS), Falanga (RZ), Mario (RZ)

Bieg dodatkowy:
21. Speed (DD), Magik (DD), suharek (BF) (d)

Sędzia: Witek
Technik: Slayu

Slayu najlepszy w Turnieju Zaplecza

Dzisiejszy dzień również był pełny zawodów. Witek ponownie zorganizował Turniej Zaplecza ISQ, tym razem okraszony numerem 6. W zawodach najlepszy okazał się trener White Sox Slayu który zdobył 12 punktów w 5 startach. Pozostałe miejsca na podium również zgarnęli zawodnicy spod szyldu Skarpetek – drugi był Hucik z Red Sox, a po biegu dodatkowym na najniższym stopniu podium stanął Pirek, drugi trener White Sox.

Zaplecze ISQ #6

Wyniki:
1. (11) Slayu 12 (3,3,3,3,0)
2. (13) Hucik 11 (3,3,0,2,3)
3. (15) Pirek 10+3 (2,1,3,2,2)
4. (8) Wojtas 10+2 (2,3,2,0,3)
5. (14) mmmaciekk 9 (1,3,1,1,3)
6. (12) BomberAŻ 9 (2,1,1,3,2)
7. (5) mk 8 (3,2,0,1,2)
8. (2) Falanga 8 (2,2,2,1,1)
9. (7) Koras 7 (1,2,1,0,3)
10. (10) Mario 7 (1,1,3,2,0)
11. (1) Boski 7 (1,1,2,2,1)
12. (3) Tępy 6 (0,0,3,3,d)
13. (4) Aszotek 6 (3,0,2,0,1)
14. (16) Tusia 5 (0,2,1,0,2)
15. (6) Rafas 4 (0,0,0,3,1)
16. (9) Grigorian 1 (0,0,0,1,0)

Bieg po biegu:
1. Aszotek, Falanga, Boski, Tępy
2. mk, Wojtas, Koras, Rafas
3. Slayu, BomberAŻ, Mario, Grigorian
4. Hucik, Pirek, mmmaciekk, Tusia
5. Hucik, mk, Boski, Grigorian
6. mmmaciekk, Falanga, Mario, Rafas
7. Slayu, Koras, Pirek, Tępy
8. Wojtas, Tusia, BomberAŻ, Aszotek
9. Slayu, Boski, Tusia, Rafas
10. Pirek, Falanga, BomberAŻ, mk
11. Tępy, Wojtas, mmmaciekk, Grigorian
12. Mario, Aszotek, Koras, Hucik
13. BomberAŻ, Boski, mmmaciekk, Koras
14. Slayu, Hucik, Falanga, Wojtas
15. Tępy, Mario, mk, Tusia
16. Rafas, Pirek, Grigorian, Aszotek
17. Wojtas, Pirek, Boski, Mario
18. Koras, Tusia, Falanga, Grigorian
19. Hucik, BomberAŻ, Rafas, Tępy (d)
20. mmmaciekk, mk, Aszotek, Slayu

Bieg dodatkowy:
21. Pirek, Wojtas

Sędzia: Witek
Technik: Rudolf

Autor: Slayu

Turniej Zaplecza dla Plonka

Plonek wygrał w 5. rundzie Turnieju Zaplecza ISQ. Zawodnik Fajrant Team zdobył 12 punktów. Na podium stanęli także Speedi i Magik.

Wyniki:
1. (3) Plonek (FT) 12 (1,3,3,3,2)
2. (6) Speedi (CT) 11+3 (3,3,1,1,3)
3. (11) Magik (DD) 11+2 (3,2,3,3,0)
4. (5) MasTereK (CT2) 10 (2,2,2,1,3)
5. (15) suharek (BF) 9 (2,1,0,3,3)
6. (9) koras (BS) 9 (1,3,1,2,2)
7. (4) mk (WS) 8 (3,3,0,0,2)
8. (1) Aszotek (CT) 8 (0,1,2,3,2)
9. (2) Slayu (WS) 8 (2,1,3,1,1)
10. (12) Mario (RZ) 7 (2,1,1,2,1)
11. (7) Falanga (RZ) 6 (1,0,2,0,3)
12. (13) Agent (FT2) 6 (1,0,3,2,0)
13. (14) BomberAŻ (RZ) 5 (3,0,0,1,1)
14. (8) Hucik (RS) 5 (0,2,2,0,1)
15. (10) rafas (GA) 5 (0,2,1,2,0)
16. (16) Walus1712 (niezrzeszony) 0 (0,0,0,0,0)

Bieg po biegu:
1. mk (WS), Slayu (WS), Plonek (FT), Aszotek (CT)
2. Speedi (CT), MasTereK (CT2), Falanga (RZ), Hucik (RS)
3. Magik (DD), Mario (RZ), koras (BS), rafas (GA)
4. BomberAŻ (RZ), suharek (BF), Agent (FT2), Walus1712 (niezrzeszony)
5. koras (BS), MasTereK (CT2), Aszotek (CT), Agent (FT2)
6. Speedi (CT), rafas (GA), Slayu (WS), BomberAŻ (RZ)
7. Plonek (FT), Magik (DD), suharek (BF), Falanga (RZ)
8. mk (WS), Hucik (RS), Mario (RZ), Walus1712 (niezrzeszony)
9. Magik (DD), Aszotek (CT), Speedi (CT), Walus1712 (niezrzeszony)
10. Slayu (WS), MasTereK (CT2), Mario (RZ), suharek (BF)
11. Plonek (FT), Hucik (RS), koras (BS), BomberAŻ (RZ)
12. Agent (FT2), Falanga (RZ), rafas (GA), mk (WS)
13. Aszotek (CT), Mario (RZ), BomberAŻ (RZ), Falanga (RZ)
14. Magik (DD), Agent (FT2), Slayu (WS), Hucik (RS)
15. Plonek (FT), rafas (GA), MasTereK (CT2), Walus1712 (niezrzeszony)
16. suharek (BF), koras (BS), Speedi (CT), mk (WS)
17. suharek (BF), Aszotek (CT), Hucik (RS), rafas (GA)
18. Falanga (RZ), koras (BS), Slayu (WS), Walus1712 (niezrzeszony)
19. Speedi (CT), Plonek (FT), Mario (RZ), Agent (FT2)
20. MasTereK (CT2), mk (WS), BomberAŻ (RZ), Magik (DD)

Bieg dodatkowy:
21. Speedi (CT), Magik (DD)

Sędzia: Rudolf
Technik: Slayu

Turniej zaplecza dla Falangi

Falanga wygrał IV Turniej Zaplecza ISQ, którego tematyką był sezon 2021. Na podium stanęli także Speedi i Wojtas.

Wyniki:
1. (9) Falanga 12 (1,2,3,3,3)
2. (11) Speedi 11+3 (2,3,2,1,3)
3. (4) Wojtas 11+2 (3,2,3,1,2)
4. (6) Hucik 10 (3,2,0,2,3)
5. (8) Slayu 10 (1,3,1,2,3)
6. (13) mk 9 (2,1,1,3,2)
7. (2) Mario 8 (2,3,2,0,1)
8. (14) BomberAŻ 7 (1,0,2,3,1)
9. (7) Aszotek 7 (2,2,0,1,2)
10. (16) Koras 6 (3,0,1,2,0)
11. (3) Magik 6 (1,1,0,3,1)
12. (1) MZarwanski 5 (0,0,3,2,0)
13. (15) Agent 5 (w,0,3,0,2)
14. (5) mmmaciekk 5 (0,3,1,1,0)
15. (12) ŁukaszWroński 4 (3,1,0,0,0)
16. (10) Rafas 4 (0,1,2,0,1)

Bieg po biegu:
1. Wojtas, Mario, Magik, MZarwanski
2. Hucik, Aszotek, Slayu, mmmaciekk
3. ŁukaszWroński, Speedi, Falanga, Rafas
4. Koras, mk, BomberAŻ, Agent (w)
5. mmmaciekk, Falanga, mk, MZarwanski
6. Mario, Hucik, Rafas, BomberAŻ
7. Speedi, Aszotek, Magik, Agent
8. Slayu, Wojtas, ŁukaszWroński, Koras
9. MZarwanski, Speedi, Koras, Hucik
10. Agent, Mario, mmmaciekk, ŁukaszWroński
11. Falanga, BomberAŻ, Slayu, Magik
12. Wojtas, Rafas, mk, Aszotek
13. BomberAŻ, MZarwanski, Aszotek, ŁukaszWroński
14. mk, Slayu, Speedi, Mario
15. Magik, Koras, mmmaciekk, Rafas
16. Falanga, Hucik, Wojtas, Agent
17. Slayu, Agent, Rafas, MZarwanski
18. Falanga, Aszotek, Mario, Koras
19. Hucik, mk, Magik, ŁukaszWroński
20. Speedi, Wojtas, BomberAŻ, mmmaciekk

Bieg dodatkowy:
21. Speedi, Wojtas

Sędzia: Witek
Technik: hN

Sasla najlepszy w Turnieju Zaplecza ISQ

W trzecim Turnieju Zaplecza ISQ triumfował Sasla123. Zawodnik Wigier Suwałki zdobył 13 punktów. Kolejne miejsca na podium zajęli Apocalips (Bad Company) i Rafas (Ghost Academy). Obaj zdobyli po 11 punktów.

Wyniki:
1. (4) sasla123 (FT2) 13 (3,2,2,3,3)
2. (14) Apocalips (BAD) 11+3 (2,2,3,3,1)
3. (5) rafas (GA) 11+2 (3,3,2,1,2)
4. (2) Falanga (RZ) 11+1 (2,3,3,3,0)
5. (3) mk (WS) 10 (0,3,1,3,3)
6. (10) Wojtas (GA) 9 (3,1,3,0,2)
7. (11) Łukasz Wroński (BF) 9 (2,2,3,2,0)
8. (1) BomberAŻ (RZ) 9 (1,2,2,1,3)
9. (7) Rudolf (BF) 8 (2,1,0,2,3)
10. (16) Tępy (BAD) 7 (3,0,w,2,2)
11. (8) Agent (FT2) 6 (1,3,0,1,1)
12. (9) Slayu (WS) 6 (d,1,2,2,1)
13. (13) Mario (RZ) 4 (1,d,1,d,2)
14. (12) Eryk (GA) 3 (1,1,0,0,1)
15. (6) Raspadori (FT2) 2 (0,0,1,1,0)
16. (15) Grigorian (GA) 1 (0,0,1,w,0)

Bieg po biegu:
1. sasla123 (FT2), Falanga (RZ), BomberAŻ (RZ), mk (WS)
2. rafas (GA), Rudolf (BF), Agent (FT2), Raspadori (FT2)
3. Wojtas (GA), Łukasz Wroński (BF), Eryk (GA), Slayu (WS) (d)
4. Tępy (BAD), Apocalips (BAD), Mario (RZ), Grigorian (GA)
5. rafas (GA), BomberAŻ (RZ), Slayu (WS), Mario (RZ) (d)
6. Falanga (RZ), Apocalips (BAD), Wojtas (GA), Raspadori (FT2)
7. mk (WS), Łukasz Wroński (BF), Rudolf (BF), Grigorian (GA)
8. Agent (FT2), sasla123 (FT2), Eryk (GA), Tępy (BAD)
9. Łukasz Wroński (BF), BomberAŻ (RZ), Raspadori (FT2), Tępy (BAD) (w)
10. Falanga (RZ), rafas (GA), Grigorian (GA), Eryk (GA)
11. Apocalips (BAD), Slayu (WS), mk (WS), Agent (FT2)
12. Wojtas (GA), sasla123 (FT2), Mario (RZ), Rudolf (BF)
13. Apocalips (BAD), Rudolf (BF), BomberAŻ (RZ), Eryk (GA)
14. Falanga (RZ), Łukasz Wroński (BF), Agent (FT2), Mario (RZ) (d)
15. mk (WS), Tępy (BAD), rafas (GA), Wojtas (GA)
16. sasla123 (FT2), Slayu (WS), Raspadori (FT2), Grigorian (GA) (w)
17. BomberAŻ (RZ), Wojtas (GA), Agent (FT2), Grigorian (GA)
18. Rudolf (BF), Tępy (BAD), Slayu (WS), Falanga (RZ)
19. mk (WS), Mario (RZ), Eryk (GA), Raspadori (FT2)
20. sasla123 (FT2), rafas (GA), Apocalips (BAD), Łukasz Wroński (BF)

Bieg dodatkowy:
21. Apocalips (BAD), rafas (GA), Falanga (RZ)

Pierwszy Turniej Zaplecza padł łupem Sasli123

W pierwszych zawodach dla juniorów sezonu ’14 triumfował Sasla123. Tuż za nim na podium uplasował się Falanga, a na trzecim stopniu podium znalazł się Pirek.

Wyniki:
1. (6) Sasla123 (FT2) 15 (3,3,3,3,3)
2. (16) Falanga (RZ) 14 (3,3,2,3,3)
3. (1) Pirek (WS) 11 (3,3,1,3,1)
4. (4) Frano (WS) 11 (2,2,3,1,3)
5. (7) mmmaciekk (GA) 11 (2,3,2,2,2)
6. (9) Rafas (GA) 10 (3,2,3,2,0)
7. (10) Faraon (bez klubu) 8 (1,1,1,2,3)
8. (11) BomberAŻ (RZ) 7 (2,2,0,3,0)
9. (8) Grigorian (GA) 7 (0,1,2,2,2)
10. (5) Mario (RZ) 7 (1,1,2,1,2)
11. (14) Eryk (GA) 6 (1,2,1,1,1)
12. (2) Muchenzior (BS) 5 (0,0,3,1,1)
13. (13) Agent81 (FT2) 4 (2,0,w,0,2)
14. (3) Matju (BAD) 3 (1,1,0,0,1)

Bieg po biegu:
1. Pirek (WS), Frano (WS), Matju (BAD), Muchenzior (BS)
2. Sasla123 (FT2), mmmaciekk (GA), Mario (RZ), Grigorian (GA)
3. Rafas (GA), BomberAŻ (RZ), Faraon (bez klubu)
4. Falanga (RZ), Agent81 (FT2), Eryk (GA)
5. Pirek (WS), Rafas (GA), Mario (RZ), Agent81 (FT2)
6. Sasla123 (FT2), Eryk (GA), Faraon (bez klubu), Muchenzior (BS)
7. mmmaciekk (GA), BomberAŻ (RZ), Matju (BAD)
8. Falanga (RZ), Frano (WS), Grigorian (GA)
9. Sasla123 (FT2), Falanga (RZ), Pirek (WS), BomberAŻ (RZ)
10. Muchenzior (BS), Mario (RZ)
11. Rafas (GA), Grigorian (GA), Eryk (GA), Matju (BAD)
12. Frano (WS), mmmaciekk (GA), Faraon (bez klubu), Agent81 (FT2) (w)
13. Pirek (WS), mmmaciekk (GA), Eryk (GA)
14. BomberAŻ (RZ), Grigorian (GA), Muchenzior (BS), Agent81 (FT2)
15. Falanga (RZ), Faraon (bez klubu), Mario (RZ), Matju (BAD)
16. Sasla123 (FT2), Rafas (GA), Frano (WS)
17. Faraon (bez klubu), Grigorian (GA), Pirek (WS)
18. Falanga (RZ), mmmaciekk (GA), Muchenzior (BS), Rafas (GA)
19. Sasla123 (FT2), Agent81 (FT2), Matju (BAD)
20. Frano (WS), Mario (RZ), Eryk (GA), BomberAŻ (RZ)

Sędzia: hN
Technik: Witek