Zbiórka na rozwój ISQ

Internet Speedway Quiz wrócił po ośmiu latach. Zaczęło się od powstania nowego czatu, w międzyczasie trwały prace nad forum i portalem, a także regulaminem rozgrywek. Sezon 13 wkracza w decydującą fazę i pokazał on, że jest zapotrzebowanie na ISQ.

To, jak rozwinie się ISQ, zależy tylko od Was. Zarząd ISQ zwraca się z prośbą do wszystkich quizowiczów o finansowe wsparcie. Potrzebujemy środków nie tylko na opłacenie domeny i czata (ok. 750 złotych rocznie), ale też na inne przedsięwzięcia.

Powrót Internet to bezwzględna zasługa Kaspera, który przygotował dla nas czat, czyli miejsce naszych rozgrywek. To jednak też kosztuje. Praca Kaspera nie może pójść jednak na marne, dlatego chcemy zrobić wszystko, by na stałe wpisać się w żużlowy świat.

Opłaty za serwer i domenę to dopiero początek listy inwestycji. Planujemy rozwinąć Portal ISQ, w którym oprócz tematyki quizowej znajdowałyby się treści dotyczące historii żużla. Pamiętamy też o archiwach wyników ISQ, które chcemy udokumentować na stronie internetowej.

Potrzebujemy środków finansowych na rozwój ISQ, ale ze wszystkiego chcemy się rozliczać. Mamy w głowie wiele projektów i każdy z Was może być ich częścią.

Zachęcamy do wpłat, nie są one obowiązkowe, a dobrowolne. Prosimy o wysyłanie datków na konto: NR: 09 2490 0005 0000 4004 2358 9470.

Na forum założony jest specjalny temat, w którym rozliczamy się z pieniędzy.

Dziękujemy za waszą pomoc i hojność,