Niebawem wracamy!

W Internet Speedway Quiz trwa przerwa między sezonami. Obecnie uczestnicy zabawy skupiają się w pełni na sezonie żużlowym, ale Zarząd ISQ nie próżnuje. Jeszcze w czerwcu pojawią się pierwsze informacje dotyczące nowego – piętnastego już – sezonu naszej kultowej zabawy.

– Nie da się ukryć, że w ostatnich tygodniach mieliśmy trochę dosyć Internet Speedway Quiz. Miało to związek z aferą kończącą sezon. Nie ma co jednak żyć przeszłością. Skupiamy się już na nowym sezonie i chcemy, by był on wyjątkowy – powiedział Witek, członek zarządu ISQ.

Wiadomo, że rozgrywki rozpoczną się najwcześniej w drugiej połowie września. Liczba klas rozgrywkowych zależna będzie od liczby zgłoszeń drużyn, które ruszą 13 czerwca. Po zakończeniu tego procesu pojawią się szczegółowe informacje dotyczące regulaminu rozgrywek.

– Planowana jest między innymi Liga Juniorów, choć nie wiemy jeszcze w jakim formacie. Wszystko zależne jest od zgłoszeń zawodników. Chcemy rozpocząć kampanię reklamową w wakacje i zobaczymy, jak rozwinie się sytuacja – dodał Witek.

Zdradzić możemy, że w sierpniu odbędzie się miniliga, ale o szczegółach też poinformujemy w późniejszym terminie. Z kolei zanim ruszy sezon i ligowe rozgrywki, rozegrany zostanie charytatywny Drużynowy Puchar ISQ.

– Na forum pojawiły się pytania dotyczące plebiscytu. Zorganizujemy go w połowie czerwca. Przedstawimy też informację dotyczącą wyborów do zarządu ISQ – zakończył Witek.