Gwiazdy 2. kolejki. To oni wyrastają na dominatorów ligi

Za nami 2. kolejka zmagań w sezonie 13 Internet Speedway Quiz. Niepokonane po niej były drużyny Bad Company, Red Sox i Dobrych Duszków. Oto zestawienie najlepszych zawodników drugiej rundy zmagań w 1. lidze.

Matic 13 (3,3,3,1,3) – to między innymi on poprowadził Bad Company do wysokiej wygranej nad Buoni Fantasmas. Dwukrotnie w pokonanym polu pozostawił Daniela, a przypomnijmy, że torunianin w pierwszej kolejce zdobył komplet 18 punktów. Matic wyrasta na jednego z najlepszych zawodników ligi.

Kwiti 11+1 (3,3,3,2*,-) – Red Sox łatwo pokonało Champions Team i spora w tym zasługa Kwitiego. Częstochowianin imponował szybkością odpowiedzi i kolejnymi trójkami. Był niepokonany, a trzy biegi z jego udziałem kończyły się podwójnymi zwycięstwami Czerwonych Skarpetek.

Malak 12 (3,3,3,0,3) – Dobre Duszki nie bez problemów wygrały z Fajrant Team, a Malak był nie tylko liderem zespołu, ale też to właśnie on doradził ustawienie par w biegach nominowanych. To właśnie to okazało się kluczem do wygranej. DD w ostatnich trzech biegach zdobyło 14 punktów, a rywale tylko 4.

Mariano 13+1 (3,2*,3,3,2) – Toxic Lizards niespodziewanie łatwo poradziło sobie z White Sox, a jeden z najlepszych meczów w karierze pojechał Mariano. Lider Jaszczurek zdobył 13 punktów i bonus. Tylko raz musiał uznać wyższość rywala. Kompletu w biegu nominowanym pozbawił go Bili.

Kamerun 11+1 (3,3,2*,3,-) – Bad Company łatwo pokonało Buoni Fantasmas, a Kamerun potwierdził, że świetny występ w 1. kolejce nie był dziełem przypadku. Niespodziewanie wyrósł na lidera mistrzów ISQ i w starciu z BF miał na swoim koncie komplet punktów oraz trzy drużynowe podwójne zwycięstwa.

Bili 14 (3,3,3,0,2,3) – White Sox zaliczyło drugą porażkę, ale Bili znów błysnął formą. Znów miał jedną wpadkę, ale w pozostałych pięciu wyścigach był niekwestionowanym liderem Białych Skarpetek. Jest jednym z najskuteczniejszych zawodników ligi. Po raz drugi – tak jak Mariano – znalazł się w naszym zestawieniu.

Start a Conversation

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *