Sezon 14 tuż tuż. Wystartuje dwanaście drużyn

23 września minął termin zgłaszania drużyn do rozgrywek sezonu 14. Znów, jak za dawnych i najlepszych lat, będziemy mieć dwie klasy rozgrywkowe. W Internet Speedway Quiz rywalizować będzie aż dwanaście drużyn.

W I lidze zmierzy się osiem drużyn. Będą to Fajrant Team, Bad Company, Dobre Duszki, Red Sox, Buoni Fantasmas, Rycerze Zodiaku, White Sox i Champions Team, czyli ekipy, które w tej klasie rywalizowały już w sezonie 13.

Do życia powołano również II ligę, która będzie następcą Ligi Rezerw. Do udziału w niej zgłoszono cztery rezerwowe drużyny: Champions Team II (rezerwy CT), Ghost Academy (rezerwy BF i DD), Black Sox (rezerwy RS i WS) oraz rezerwy Fajrant Team.

Inauguracja rozgrywek ligowych zaplanowana jest na 11 października. Dzień wcześniej odbędzie się Kryterium Asów. To już ostatnie chwile, by poznać regulamin i inne przepisy oraz reguły obowiązujące w sezonie 14.

– Dwie ligi to niewątpliwy sukces organizacyjny, choć trzeba na to spojrzeć realnie. Obecne zaangażowanie w Internet Speedway Quiz mnie nie cieszy. Podjęliśmy się zadania organizacji rozgrywek, ale entuzjazmu nie widzę nawet u niektórych członków zarządu. Oby tylko moje obawy się nie spełniły – powiedział Witek.

Właśnie zaangażowanie quizowiczów jest teraz kluczowe. To czas, by pokazać, jak ważne dla nas jest Internet Speedway Quiz. Platforma, która połączyła setki kibiców żużlowych z całej Polski, by rywalizować na wiedzę o żużlu. Do dzieła!

Start a Conversation

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *