Znamy pierwszych uczestników cyklu Grand Prix

Jessup (Red Sox) z kompletem punktów wygrał I półfinał eliminacji do Grand Prix. Oprócz niego w dywizji 1 znaleźli się mk i Slayu (White Sox), Guru (Red Sox) i Matic (Bad Company).

Wyniki:
1. (5) Jessup (RS) 15 (3,3,3,3,3)
2. (7) mk (WS) 10 (0,3,3,1,3)
3. (8) Guru (RS) 10 (2,3,3,2,0)
4. (1) Slayu (WS) 10 (1,2,2,3,2)
5. (2) Matic (BAD) 10 (2,1,2,3,2)

6. (15) Tępy (BAD) 9 (3,2,0,3,1)
7. (10) Lowigus (DD) 9 (w,3,2,1,3)
8. (4) Malak (DD) 8 (3,1,1,1,2)
9. (3) Cinek (FT2) 7 (w,1,1,2,3)
10. (6) Pecosiak (CT) 7 (1,2,0,2,2)
11. (11) Artas (WS) 6 (3,0,1,1,1)

12. (16) Witek (RS) 5 (1,0,3,0,1)
13. (9) Kamerun (BAD) 5 (2,1,2,0,w)
14. (12) mmmaciekk (GA) 5 (1,2,1,0,1)
15. (14) Sasla123 (FT2) 4 (2,0,0,2,0)
16. (13) Speedi (CT) 0 (w,w,w,w,w)

Bieg po biegu:
1. Malak (DD), Matic (BAD), Slayu (WS), Cinek (FT2) (w)
2. Jessup (RS), Guru (RS), Pecosiak (CT), mk (WS)
3. Artas (WS), Kamerun (BAD), mmmaciekk (GA), Lowigus (DD) (w)
4. Tępy (BAD), Sasla123 (FT2), Witek (RS), Speedi (CT) (w)
5. Jessup (RS), Slayu (WS), Kamerun (BAD), Speedi (CT) (w)
6. Lowigus (DD), Pecosiak (CT), Matic (BAD), Sasla123 (FT2)
7. mk (WS), Tępy (BAD), Cinek (FT2), Artas (WS)
8. Guru (RS), mmmaciekk (GA), Malak (DD), Witek (RS)
9. Witek (RS), Slayu (WS), Artas (WS), Pecosiak (CT)
10. Jessup (RS), Matic (BAD), mmmaciekk (GA), Tępy (BAD)
11. Guru (RS), Kamerun (BAD), Cinek (FT2), Sasla123 (FT2)
12. mk (WS), Lowigus (DD), Malak (DD), Speedi (CT) (w)
13. Slayu (WS), Sasla123 (FT2), mk (WS), mmmaciekk (GA)
14. Matic (BAD), Guru (RS), Artas (WS), Speedi (CT) (w)
15. Jessup (RS), Cinek (FT2), Lowigus (DD), Witek (RS)
16. Tępy (BAD), Pecosiak (CT), Malak (DD), Kamerun (BAD)
17. Lowigus (DD), Slayu (WS), Tępy (BAD), Guru (RS)
18. mk (WS), Matic (BAD), Witek (RS), Kamerun (BAD) (w)
19. Cinek (FT2), Pecosiak (CT), mmmaciekk (GA), Speedi (CT) (w)
20. Jessup (RS), Malak (DD), Artas (WS), Sasla123 (FT2)

Sędzia: Wojtas
Technik: Slayu
Obserwator nr 1946

Autor programu: Kasper
Tabela biegowa: turniej indywidualny

Dywizja A – Jessup (RS), mk (WS), Guru (RS), Slayu (RS), Matic (BAD)
Dywizja B – Tępy (BAD), lowigus (DD), Malak (DD), Cinek (FT2), Pecosiak (CT), Artas (WS)

Start a Conversation

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *