Stawia pierwsze kroki w ISQ. Cieszy się, że trafił do II ligi

Dla RDrabinioka to pierwszy sezon w Internet Speedway Quiz. Trafił do Black Sox, gdzie regularnie startuje i dla debiutanta właśnie możliwość częstej jazdy jest bardzo ważna. Do tego notuje coraz lepsze wyniki w Turniejach Debiutantów.

– Do ISQ trafiłem przy okazji współpracy z FSL, w którym brałem udział już jakiś czas. Naszła okazja, Mikołaj potrzebował chętnych więc się wpisałem odjechałem zawody i tak już zostałem. Po nich napisał do mnie Pirek z propozycja startów w rozgrywkach ligowych i w taki sposób trafiłem do Black Sox, z którym walczymy w finale II ligi – powiedział RDrabiniok, który w pierwszym finałowym spotkaniu II ligi wywalczył 5 punktów.

Zawodnik Black Sox cieszy się, że w tym sezonie pojawiły się Turnieje Debiutantów, dzięki czemu nowi uczestnicy mogą na własnej skórze przekonać się czym jest ISQ.

– Takie zawody na pewno są dobrym przetarciem dla „świeżaków”. Pytania są tak dobrane by właśnie ci, którzy przede wszystkim śledzą zmagania teraźniejsze ew. kilka lat wstecz znali odpowiedź a to im pokazuje też, że wtedy wszystko jest w refleksie i tempie pisania odpowiedzi. Cała idea turnieju debiutantów jest świetną inicjatywą oraz reklamą dla ISQ by w przyszłości miało jeszcze więcej członków co zwiastuje jeszcze lepszą rozgrywkę niż dotychczas – dodał.

RDrabiniok uważa, że to dobry wybór, że przygodę w ISQ zaczyna od II ligi. – Poziom ISQ jest przede wszystkim zróżnicowany. Jeżdżąc jednak częściej w 2. Lidze widzę, że nowy quizowicz powinien dać sobie radę z pytaniami jakie są na tym szczeblu rozgrywkowym. Oczywiście zdarzają się także pytania z typowej historii czarnego sportu, ale to dobra nauka by następnym razem jak pytanie się pojawiło znać odpowiedź oraz skończyć „wyścig” jako pierwszy. 2. Liga jest odpowiednim miejscem dla nowych graczy, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z ISQ i chcą zostać w nim na dłużej – zakończył.