Zaczynamy przygotowania do sezonu 15. Czas na zgłoszenia drużyn!

W poniedziałek 13 czerwca rozpoczął się okres przyjmowania drużyn do rozgrywek sezonu 15. To znak, że Zarząd ISQ rozpoczął przygotowania do kolejnych miesięcy zmagań na quizowych czatach.

– Przez kilka ostatnich tygodni nie robiliśmy niczego związanego z ISQ. Każdy z nas potrzebował przerwy. Czas jednak leci nieubłagalnie szybko i nadszedł moment, by rozpocząć przygotowania. Do ustalenia pozostało wiele szczegółów. Mieliśmy ambitne plany, ale przez niektóre sytuacje na koniec sezonu nie tylko nasz entuzjazm opadł. To już przeszłość. Zapewniam, że działamy na pełnych obrotach – powiedział Witek, członek Zarządu ISQ.

Jakie wymagania musi spełnić drużyna zgłaszająca się do rozgrywek sezonu 15? – Myśleliśmy nad wprowadzeniem obowiązku posiadania w zespole juniora, ale przy obecnej sytuacji pomysł ten nie jest rozważany. Sytuacja się nie zmienia: klub musi posiadać trenera, minimum sześciu zawodników i chęci do działania. To, jaki będzie system rozgrywek, zależy od liczby zgłoszeń – dodał Witek.

O kolejnych szczegółach dotyczących nowego sezonu informować będziemy zarówno na forum, jak i na portalu.