Kategoria: Champions Team

Buoni Fantasmas nie dało szans Champions Team

Buoni Fantasmas wygrało z Champions Team 50:39. Liderem zwycięskiego zespołu był Leigh, który zdobył 13 punktów, a świetnie spisali się też Daniel i hN. W ekipie CT liderem był Pecosiak (11 „oczek”).

Champions Team – 39:
9. PeeR 5 (3,1,0,1,w)
10. Speedi 7 (0,3,2,0,2)
11. Igła 5 (1,2,0,2,0)
12. Aszotek 9+1 (0,1*,2,3,3)
13. MasTerek 2 (2,w,w,-,0)
14. Pecosiak 11 (3,1,3,0,1,3)
15. Eric ns

Buoni Fantasmas – 50:
1. Rudolf 3+1 (0,2*,1,0,-)
2. hN 12 (3,3,3,1,2)
3. Leigh 13 (2,3,2,3,3)
4. ŁukaszWroński 2+2 (1*,0,-,-,1*)
5. Wazzup 5+2 (1,0,1,2*,1*)
6. Daniel 12 (2,2,3,3,2)
7. Nicki 3 (1,2,w)

Bieg po biegu:
1. PeeR, Leigh, Igła, Rudolf ……..4:2
2. hN, MasTerek, Wazzup, Aszotek ……..2:4 (6:6)
3. Pecosiak, Daniel, ŁukaszWroński, Speedi ……..3:3 (9:9)
4. Leigh, Igła, Aszotek, ŁukaszWroński ……..3:3 (12:12)
5. hN, Rudolf, Pecosiak, MasTerek (w) ……..1:5 (13:17)
6. Speedi, Daniel, PeeR, Wazzup ……..4:2 (17:19)
7. Pecosiak, Leigh, Nicki, MasTerek (w) ……..3:3 (20:22)
8. hN, Speedi, Rudolf, PeeR ……..2:4 (22:26)
9. Daniel, Aszotek, Wazzup, Igła ……..2:4 (24:30)
10. Aszotek, Nicki, PeeR, Rudolf ……..4:2 (28:32)
11. Daniel, Igła, hN, Pecosiak ……..2:4 (30:36)
12. Leigh, Wazzup, Pecosiak, Speedi ……..1:5 (31:41)
13. Pecosiak, Daniel, Wazzup, MasTerek ……..3:3 (34:44)
14. Aszotek, hN, ŁukaszWroński, Igła ……..3:3 (37:47)
15. Leigh, Speedi, PeeR (w), Nicki (w) ……..2:3 (39:50)

Sędzia: Jessup
Technik: Aszotek

Bad Company rozgromiło Champions Team

Bad Company rozbiło Champions Team 57:33. Liderem BAD był Mezzi, który zdobył 12 punktów. W CT najlepiej zaprezentował się PeeR – 10 „oczek”.

BAD COMPANY – 57:
9. Tępy 9+4 (2*,1*,2,2*,2*)
10. Kamerun 5+1 (0,-,-,3,2*)
11. Delejt 8 (3,1,1,3,0)
12. Paweu 11 (2,3,3,3,-)
13. Apocalips 3+1 (1*,1,0,1,-)
14. Mezzi 12 (3,3,3,w,3)
15. Matic 9+1 (2,1*,3,3)

CHAMPIONS TEAM – 33:
1. Pecosiak 4+1 (0,2,1*,0,1,-)
2. Veronek 2 (0,-,-,2,-)
3. Speedi 5 (1,2,2,0,-)
4. Aszotek 1+1 (1*,0,-,0,0)
5. PeeR 10 (3,0,3,2,2,-)
6. MasTereK 4 (2,0,-,1,1)
7. Igła 5 (3,w,0,2)
8. Eric 2+1 (1,1*)

Bieg po biegu:
1. Delejt, Tępy, Speedi, Pecosiak ……..5:1
2. PeeR, Paweu, Apocalips, Veronek ……..3:3 (8:4)
3. Mezzi, MasTereK, Aszotek, Kamerun ……..3:3 (11:7)
4. Paweu, Speedi, Delejt, Aszotek ……..4:2 (15:9)
5. Mezzi, Pecosiak, Apocalips, PeeR ……..4:2 (19:11)
6. PeeR, Matic, Tępy, MasTereK ……..3:3 (22:14)
7. Mezzi, Speedi, Pecosiak, Apocalips ……..3:3 (25:17)
8. Igła, Tępy, Matic, Pecosiak ……..3:3 (28:20)
9. Paweu, PeeR, Delejt, Igła (w) ……..4:2 (32:22)
10. Paweu, Tępy, Pecosiak, Aszotek ……..5:1 (37:23)
11. Delejt, Veronek, MasTereK, Mezzi (w) ……..3:3 (40:26)
12. Kamerun, PeeR, Apocalips, Speedi ……..4:2 (44:28)
13. Matic, Kamerun, Eric, Aszotek ……..5:1 (49:29)
14. Matic, Tępy, MasTereK, Igła ……..5:1 (54:30)
15. Mezzi, Igła, Eric, Delejt ……..3:3 (57:33)

Sędzia: Rudolf
Technik: Matic

Champions Team zwycięża za 3!

Dzisiaj dokończyliśmy ostatnie spotkanie pierwszej kolejki rundy rewanżowej I Ligi. Champions Team ponownie okazało się lepsze od White Sox, wygrywając 51:39 (100:79) i zgarniając pełną pulę w tym meczu.

Spotkanie to było języczkiem uwagi, bowiem mogło namieszać w układzie dolnej części tabeli. Podopieczni Aszotka jechali jednak kompletnie pozbawieni presji i ponownie, jeszcze okazalej pokonali podpiecznych duetu Slayu i Pirek. Liderem w CT był niesamowity Pecosiak – autor płatnego kompletu (14+1). Dla WS najlepiej punktował najbardziej eksploatowany Slayu – autor 11 punktów i bonusa w 6 startach.

Champions Team – White Sox 51 : 39

Champions Team – 51:
9. Speedi 9 (3,1,0,2,3)
10. Pecosiak 14+1 (3,3,3,2*,3)
11. Igła 7+2 (2*,0,3,0,2*)
12. Aszotek 4+1 (2*,2,0,w,0)
13. PeeR 11 (3,0,3,3,2)
14. MasTerek 6+2 (2*,1,2*,1,0)

White Sox – 39:
1. mk 3+1 (0,2*,-,1,-)
2. LyderKKZ 9+1 (1,3,1*,3,1)
3. Pirek 5 (1,3,1,d,-)
4. Artas 5 (1,1,0,3,0)
5. Frano 1 (0,-,-,1,-)
6. Bili 5+2 (0,w,1*,-,3,1*)
7. Slayu 11+1 (2,2,2,2*,1,2)

Bieg po biegu:
1. Speedi, Igła, Pirek, mk ……..5:1
2. PeeR, Aszotek, LyderKKZ, Frano ……..5:1 (10:2)
3. Pecosiak, MasTerek, Artas, Bili ……..5:1 (15:3)
4. Pirek, Aszotek, Artas, Igła ……..2:4 (17:7)
5. LyderKKZ, mk, MasTerek, PeeR ……..1:5 (18:12)
6. Pecosiak, Slayu, Speedi, Bili (w) ……..4:2 (22:14)
7. PeeR, MasTerek, Pirek, Artas ……..5:1 (27:15)
8. Pecosiak, Slayu, LyderKKZ, Speedi ……..3:3 (30:18)
9. Igła, Slayu, Bili, Aszotek ……..3:3 (33:21)
10. Artas, Speedi, mk, Aszotek (w) ……..2:4 (35:25)
11. LyderKKZ, Slayu, MasTerek, Igła ……..1:5 (36:30)
12. PeeR, Pecosiak, Frano, Pirek (d) ……..5:1 (41:31)
13. Bili, PeeR, Slayu, MasTerek ……..2:4 (43:35)
14. Speedi, Slayu, Bili, Aszotek ……..3:3 (46:38)
15. Pecosiak, Igła, LyderKKZ, Artas ……..5:1 (51:39)

Sędzia: Bosky
Technik: Aszotek

Autor: Slayu

CeTe Cup wygrał Daniel

W finałowej rundzie CeTe Cup w pełni zasłużone zwycięstwo odniósł hN, który w finale pokonał Cysa, Daniela oraz Kaspera. To właśnie Daniel wygrał cały cykl składający się aż z szesnastu rund.

1. (14) hN 18 (3,3,2,2,2,3,3)
2. (11) Cysu 17 (1,3,2,3,3,3,2)
3. (2) Daniel 13 (1,1,3,2,3,2,1)
4. (3) Kasper 12 (2,w,3,3,2,2,0)
5. (4) Paweu 13 (3,2,3,3,1,1)
6. (9) Witek 10 (3,3,1,2,0,1)
7. (10) Boski 10 (2,2,1,2,3,0)
8. (15) Rudolf 8 (2,1,2,1,2,0)
9. (7) mk 7 (3,2,0,1,1)
10. (13) Eric 7 (1,2,2,1,1)
11. (16) VanPraag 6 (ns,ns,3,1,2)
12. (1) Aszotek 5 (0,0,1,3,1)
13. (8) Tępy 4 (1,3,0,0,0)
14. (5) Igła 4 (2,1,1,w,0)
15. (6) Jessup 3 (0,0,w,0,3)

Bieg po biegu:
1. Paweu, Kasper, Daniel, Aszotek
2. mk, Igła, Tępy, Jessup
3. Witek, Boski, Cysu
4. hN, Rudolf, Eric, VanPraag (ns)
5. Witek, Eric, Igła, Aszotek
6. hN, Boski, Daniel, Jessup
7. Cysu, mk, Rudolf, Kasper (w)
8. Tępy, Paweu, VanPraag (ns)
9. VanPraag, Cysu, Aszotek, Jessup (w)
10. Daniel, Rudolf, Igła
11. Kasper, hN, Witek, Tępy
12. Paweu, Eric, Boski, mk
13. Aszotek, hN, mk
14. Cysu, Daniel, Eric, Tępy
15. Kasper, Boski, VanPraag, Igła (w)
16. Paweu, Witek, Rudolf, Jessup
17. Boski, Rudolf, Aszotek, Tępy
18. Daniel, VanPraag, mk, Witek
19. Jessup, Kasper, Eric
20. Cysu, hN, Paweu, Igła

Półfinały:
21. Cysu, Kasper, Witek, Boski
22. hN, Daniel, Paweu, Rudolf

Finał:
23. hN, Cysu, Daniel, Kasper

Czołówka klasyfikacji generalnej:

  1. Daniel (BF) 175
  2. PeeR (CT) 163
  3. Jessup (RS) 129
  4. Speedi (CT) 121
  5. hN (BF) 116
  6. Speed (DD) 105
  7. Aszotek (CT) 103
  8. Cysu (FT) 93
  9. Mezzi (BAD) 87
  10. Eric (CT2) 83
  11. Tępy (BAD) 82
  12. Witek (RS) 81
  13. mk (WS) 70
  14. Boski (RS) 67
  15. Igła (CT) 61

Bez niespodzianki. Fajrant Team znów zwycięski

Fajrant Team pokonał Champions Team 49:40. Najlepiej w ekipie mistrzów ISQ spisał się Paboł – zdobywca 10 punktów. W CT liderem był Peer – 11 punktów.

Champions Team – 40:
9. Speedi 6+2 (2,1,1,1*,1*)
10. MasTerek 2 (0,0,-,-,2)
11. Pecosiak 6+2 (1*,0,2,1*,2)
12. Aszotek 5 (0,2,w,-,3)
13. PeeR 11+2 (3,1*,2*,2,3,0)
14. Igła 10 (3,2,3,2,w,0)
15. Eric 0 (0)

Fajrant Team – 49:
1. VanPraag 6 (0,0,3,0,3)
2. Bazyli 8+1 (2,3,2*,0,1)
3. Paboł 10 (3,3,0,1,3)
4. Plonek 7 (2,1,1,3,0)
5. Molken 9+3 (1*,2*,3,2,1*)
6. Cysu 9+1 (1*,3,w,3,2)

Bieg po biegu:
1. Paboł, Speedi, Pecosiak, VanPraag ……..3:3
2. PeeR, Bazyli, Molken, Aszotek ……..3:3 (6:6)
3. Igła, Plonek, Cysu, MasTerek ……..3:3 (9:9)
4. Paboł, Aszotek, Plonek, Pecosiak ……..2:4 (11:13)
5. Bazyli, Igła, PeeR, VanPraag ……..3:3 (14:16)
6. Cysu, Molken, Speedi, MasTerek ……..1:5 (15:21)
7. Igła, PeeR, Plonek, Paboł ……..5:1 (20:22)
8. VanPraag, Bazyli, Speedi, Eric ……..1:5 (21:27)
9. Molken, Pecosiak, Aszotek (w), Cysu (w) ……..2:3 (23:30)
10. Plonek, PeeR, Speedi, VanPraag ……..3:3 (26:33)
11. Cysu, Igła, Pecosiak, Bazyli ……..3:3 (29:36)
12. PeeR, Molken, Paboł, Igła (w) ……..3:3 (32:39)
13. Paboł, Pecosiak, Bazyli, Igła ……..2:4 (34:43)
14. Aszotek, Cysu, Molken, PeeR ……..3:3 (37:46)
15. VanPraag, MasTerek, Speedi, Plonek ……..3:3 (40:49)

Sędzia: Tępy
Technik: Aszotek

Emocje do końca. Champions Team górą, PeeR z osiemnastką

Champions Team po meczu pełnym emocji wygrało z Rycerzami Zodiaku 46:44. Liderem był PeeR, który zdobył komplet 18 punktów. W ekipie Rycerzy najlepszy był Misiowy – 11 „oczek”.

Rycerze Zodiaku – 44:
9. Mariano 8+2 (0,3,2*,2*,1)
10. Mario 4 (-,1,3,0,0)
11. PiotrekSL 5+1 (1,0,2*,0,2)
12. BomberAŻ 7+1 (0,-,3,3,1*)
13. Falanga 9 (2,w,3,0,1,3)
14. Misiowy 11+1 (3,2,2*,2,1,1)

Champions Team – 46:
1. Speedi 4+1 (2*,0,1,1,w)
2. Veronek 4 (3,1,0,-,-)
3. PeeR 18 (3,3,3,3,3,3)
4. Igła 3 (1,1,1,w,0)
5. Aszotek 4 (1,0,1,-,2)
6. Pecosiak 9+1 (2,2,0,2*,3)
7. MasTerek 4+2 (2*,2*)
8. Eric ns

Bieg po biegu:
1. PeeR, Speedi, PiotrekSL, Mariano ……..1:5
2. Veronek, Falanga, Aszotek, BomberAŻ ……..2:4 (3:9)
3. Misiowy, Pecosiak, Igła, Falanga (w) ……..3:3 (6:12)
4. PeeR, Misiowy, Igła, PiotrekSL ……..2:4 (8:16)
5. Falanga, Misiowy, Veronek, Speedi ……..5:1 (13:17)
6. Mariano, Pecosiak, Mario, Aszotek ……..4:2 (17:19)
7. PeeR, Misiowy, Igła, Falanga ……..2:4 (19:23)
8. Mario, Mariano, Speedi, Veronek ……..5:1 (24:24)
9. BomberAŻ, PiotrekSL, Aszotek, Pecosiak ……..5:1 (29:25)
10. BomberAŻ, Mariano, Speedi, Igła (w) ……..5:1 (34:26)
11. PeeR, Pecosiak, Misiowy, PiotrekSL ……..1:5 (35:31)
12. PeeR, MasTerek, Falanga, Mario ……..1:5 (36:36)
13. PeeR, MasTerek, Mariano, Mario ……..1:5 (37:41)
14. Pecosiak, PiotrekSL, BomberAŻ, Igła ……..3:3 (40:44)
15. Falanga, Aszotek, Misiowy, Speedi (w) ……..4:2 (44:46)

Sędzia: Plonek
Technik: PiotrekSL

Sensacyjny triumf Champions Team

Champions Team pokonało Red Sox 49:41. Liderem CT był Pecosiak (14 punktów), a wśród Czerwonych Skarpetek najwięcej punktów zdobył Jessup – 12.

Champions Team – 49:
9. Veronek 11+1 (1,2*,3,2,3)
10. Speedi 9+1 (1,3,2*,0,3)
11. Igła 2 (0,1,0,-,1)
12. PeeR 5 (0,3,2,w,-)
13. MasTerek 5 (2,0,1,2,-)
14. Pecosiak 14+1 (3,3,3,3,2*)
15. Aszotek 1 (1,0)
16. Eric 2 (2)

Red Sox – 41:
1. Jessup 12+1 (3,1*,1,3,1,3)
2. Hucik 6 (1,2,0,2,1)
3. Guru 10+1 (2*,2,2,1,1,2)
4. Cokus 2 (2,0,0,-,-)
5. Witek 10 (3,0,3,1,3,w)
6. Boski 1 (w,1,-,w,0)

Bieg po biegu:
1. Jessup, Guru, Veronek, Igła ……..1:5
2. Witek, MasTerek, Hucik, PeeR ……..2:4 (3:9)
3. Pecosiak, Cokus, Speedi, Boski (w) ……..4:2 (7:11)
4. PeeR, Guru, Igła, Cokus ……..4:2 (11:13)
5. Pecosiak, Hucik, Jessup, MasTerek ……..3:3 (14:16)
6. Speedi, Veronek, Boski, Witek ……..5:1 (19:17)
7. Pecosiak, Guru, MasTerek, Cokus ……..4:2 (23:19)
8. Veronek, Speedi, Jessup, Hucik ……..5:1 (28:20)
9. Witek, PeeR, Guru, Igła ……..2:4 (30:24)
10. Jessup, Veronek, Witek, PeeR (w) ……..2:4 (32:28)
11. Pecosiak, Hucik, Aszotek, Boski (w) ……..4:2 (36:30)
12. Witek, MasTerek, Guru, Speedi ……..2:4 (38:34)
13. Speedi, Guru, Igła, Boski ……..4:2 (42:36)
14. Veronek, Pecosiak, Jessup, Witek (w) ……..5:1 (47:37)
15. Jessup, Eric, Hucik, Aszotek ……..2:4 (49:41)

Sędzia: Slayu
Technik: Aszotek

Dobre Duszki rozbiły Champions Team

To był świetny mecz w wykonaniu Dobrych Duszków, które wygrały z Champions Team 59:31. Liderem był Malak (14 punktów), a w CT najwięcej punktów zdobyli Peer i Igła – po 7.

Dobre Duszki – 59:
9. Kasper 12+3 (2*,3,2*,3,2*)
10. Magik 11+1 (3,2*,3,0,3)
11. Malak 14+1 (3,3,3,2*,3)
12. Lowigus 3 (3,0,0,-,-)
13. Brindel 9+2 (2*,1,2,2,2*)
14. Speed 9 (0,3,0,3,3)
15. Wojtas 1 (1,0)
16. mmmaciekk ns

Champions Team – 31:
1. Pecosiak 5 (1,0,1,2,1)
2. Aszotek 3 (1,2,D,D,D)
3. Masterek 3+1 (0,1*,1,1,-)
4. PeeR 7+2 (1*,2,3,0,1*)
5. Igła 7+1 (0,1,1*,3,2)
6. Speedi 5 (2,0,2,1,D)
7. Eric 1 (1)

Bieg po biegu:
1. Malak, Kasper, Pecosiak, Masterek ……..5:1
2. Lowigus, Brindel, Aszotek, Igła ……..5:1 (10:2)
3. Magik, Speedi, PeeR, Speed ……..3:3 (13:5)
4. Malak, PeeR, Masterek, Lowigus ……..3:3 (16:8)
5. Speed, Aszotek, Brindel, Pecosiak ……..4:2 (20:10)
6. Kasper, Magik, Igła, Speedi ……..5:1 (25:11)
7. PeeR, Brindel, Masterek, Speed ……..2:4 (27:15)
8. Magik, Kasper, Pecosiak, Aszotek (d) ……..5:1 (32:16)
9. Malak, Speedi, Igła, Lowigus ……..3:3 (35:19)
10. Kasper, Pecosiak, Wojtas, PeeR ……..4:2 (39:21)
11. Speed, Malak, Speedi, Aszotek (d) ……..5:1 (44:22)
12. Igła, Brindel, Masterek, Magik ……..2:4 (46:26)
13. Malak, Brindel, Eric, Aszotek (d) ……..5:1 (51:27)
14. Magik, Igła, PeeR, Wojtas ……..3:3 (54:30)
15. Speed, Kasper, Pecosiak, Speedi (d) ……..5:1 (59:31)

Sędzia: Cysu
Technik: Lowigus

Buoni Fantasmas z wygraną, spis nie uratował Champions Team

Buoni Fantasmas wygrało z Champions Team 49:40. Do triumfu BF poprowadził Daniel (12 punktów), a wtórował mu hN (11). W ekipie CT najlepsi byli Speedi i Pecosiak (po 10 „oczek”). Warto zwrócić uwagę na to, że zawodnicy CT wygrali indywidualnie tylko trzy biegi.

Buoni Fantasmas – 49:
9. Daniel 12+1 (2*,1,3,3,3)
10. Grigorian 3 (0,0,0,0,3)
11. hN 11 (3,1,3,1,3)
12. Lirasz 7 (3,3,1,0,0)
13. Wazzup 8+2 (0,3,2*,1,2*)
14. Rudolf 8 (2,0,3,3,w)
15. Suharek ns

Champions Team – 40:
1. Igła 7+2 (1,1*,2,2,1*)
2. Pecosiak 10+2 (2,2,1*,1*,2,2)
3. Peer 7 (0,2,1,3,1)
4. Aszotek 1 (1,0,0,-,-)
5. MasTerek 5+3 (1*,2*,0,2*,0)
6. Speedi 10 (3,3,2,0,2,w)
7. Eric ns
8. Veronek ns

Bieg po biegu:
1. hN, Daniel, Igła, Peer ……..5:1
2. Lirasz, Pecosiak, MasTerek, Wazzup ……..3:3 (8:4)
3. Speedi, Rudolf, Aszotek, Grigorian ……..2:4 (10:8)
4. Lirasz, Peer, hN, Aszotek ……..4:2 (14:10)
5. Wazzup, Pecosiak, Igła, Rudolf ……..3:3 (17:13)
6. Speedi, MasTerek, Daniel, Grigorian ……..1:5 (18:18)
7. Rudolf, Wazzup, Peer, Aszotek ……..5:1 (23:19)
8. Daniel, Igła, Pecosiak, Grigorian ……..3:3 (26:22)
9. hN, Speedi, Lirasz, MasTerek ……..4:2 (30:24)
10. Daniel, Igła, Pecosiak, Lirasz ……..3:3 (33:27)
11. Rudolf, Pecosiak, hN, Speedi ……..4:2 (37:29)
12. Peer, MasTerek, Wazzup, Grigorian ……..1:5 (38:34)
13. Daniel, Wazzup, Peer, MasTerek ……..5:1 (43:35)
14. hN, Speedi, Igła, Lirasz ……..3:3 (46:38)
15. Grigorian, Pecosiak, Rudolf (w), Speedi (w) ……..3:2 (49:40)

Sędzia: Plonek
Technik: Rudolf

Paweu poprowadził Bad Company do wygranej

Drugie w tym sezonie zwycięstwo odniosła ekipa Bad Company. Tym razem zespół ten wygrał z Champions Team 49:41, a liderem BAD był Paweu, który zdobył 15 punktów. W zespole CT najlepszy był Pecosiak (13 punktów).

Champions Team – 41:
9. Speedi 8 (0,1,2,2,3)
10. Aszotek 6+1 (1*,2,0,3,0)
11. Pecosiak 13+1 (2,2,3,1*,2,3)
12. MasTerek 2+1 (0,1*,-,-,1)
13. PeeR 7 (2,0,2,1,1,1)
14. Igła 5+1 (2,2,0,1*,0)
15. Eric ns
16. Veronek ns

BAD Company – 49:
1. Delejt 8+1 (1,1,1,3,2*)
2. Paweu 15 (3,3,3,3,3)
3. Matic 6 (3,0,1,2,0)
4. Tępy 11 (3,3,3,0,2)
5. Matju ns (-,-,-,-,-)
6. Mezzi 1+1 (0,w,0,-,1*)
7. Apocalips 3 (1,2,0)
8. Kamerun 5 (3,0,2)

Bieg po biegu:
1. Matic, Pecosiak, Delejt, Speedi ……..2:4
2. Paweu, PeeR, Apocalips, MasTerek ……..2:4 (4:8)
3. Tępy, Igła, Aszotek, Mezzi ……..3:3 (7:11)
4. Tępy, Pecosiak, MasTerek, Matic ……..3:3 (10:14)
5. Paweu, Igła, Delejt, PeeR ……..2:4 (12:18)
6. Kamerun, Aszotek, Speedi, Mezzi ……..3:3 (15:21)
7. Tępy, PeeR, Matic, Igła ……..2:4 (17:25)
8. Paweu, Speedi, Delejt, Aszotek ……..2:4 (19:29)
9. Pecosiak, Apocalips, PeeR, Mezzi ……..4:2 (23:31)
10. Delejt, Speedi, Pecosiak, Tępy ……..3:3 (26:34)
11. Paweu, Pecosiak, Igła, Apocalips ……..3:3 (29:37)
12. Aszotek, Matic, PeeR, Kamerun ……..4:2 (33:39)
13. Pecosiak, Tępy, MasTerek, Matic ……..4:2 (37:41)
14. Paweu, Delejt, PeeR, Igła ……..1:5 (38:46)
15. Speedi, Kamerun, Mezzi, Aszotek ……..3:3 (41:49)

Sędzia: Daniel
Technik: Aszotek