Bohater kolejki. Matic – kiedy staje na starcie, nie patrzy na rywali

W 2. kolejce trudno było wskazać bohatera kolejki. Zdecydowaliśmy się na Matica, który poprowadził Bad Company do wysokiej wygranej nad Buoni Fantasmas, a do tego dwukrotnie pokonał Daniela. Choć trzeba przyznać, że na miano bohatera zasługiwało też kilku innych quizowiczów.

Matic w spotkaniu przeciwko Buoni Fantasmas zdobył 13 punktów. Znalazł się nie tylko w Drużynie Gwiazd 2. kolejki, ale i został wybrany Bohaterem Kolejki. Drużynowo spodziewał się tak dobrego początku, ale indywidualne wyniki są dla niego zaskoczeniem.

– Wierzę, że będziemy podążać po obronę mistrzowskiego tytułu. Okazuje się, że ośmioletnia przerwa podziałała na mnie pozytywnie. Bardzo chciałbym zdobywać dwucyfrówki w każdych zawodach. Oczywiście, rywale nie będą wcale ułatwiać zadania, ale lubię wyzwania i mam nadzieję, że średnia meczowa na poziomie 10 pkt jest w moim zasięgu – powiedział Matic Portalowi ISQ.

Zawodnik Bad Company dwukrotnie w meczu z Buoni Fantasmas pokonał Daniela, co w tym sezonie jest dużą sztuką. – Przystępując do wyścigu staram się nie patrzeć, z kim przyjdzie mi powalczyć, aczkolwiek wiadomo, że podczas rywalizacji z tak świetnymi zawodnikami jak Daniel, pojawia się dodatkowy dreszczyk. Cieszę się, że udało się powstrzymać jego zwycięską passę – dodał.

Jakie Matic ma plany na dalszą część sezonu? – Zdobywać jak najwięcej punktów i – jak mówiłem wcześniej – dążyć do obrony mistrzowskiego tytułu. Cieszę się, że tak duże grono osób znów złapało bakcyla i możemy pościgać się jak przed kilkoma laty – stwierdził.

– Z Buoni Fantasmas bardzo chcieliśmy wygrać, ale spodziewaliśmy się niezwykle trudnej przeprawy. Tymczasem wszystko zagrało, dzięki czemu przekroczyliśmy granicę 55 punktów. Nie było jednak tak, że rywale się przed nami położyli, walczyli w każdym biegu i za to należą im się brawa. Po prostu nam wszystko tego dnia zagrało perfekcyjnie. Kapitalnie pojechała cała drużyna – zakończył Matic.

Start a Conversation

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *