Gwiazdy 3. kolejki. Dwóch zawodników z kompletem punktów

Za nami 3. kolejka zmagań w 1. lidze Internet Speedway Quiz. Tradycyjnie dokonaliśmy wyboru Gwiazd kolejki. Dwóch quizowiczów mecze tej serii zakończyło z kompletami punktów.

LyderKKZ 14+1 (3,3,3,3,2*) – to był jeden z najlepszych meczów w karierze LyderaKKZ w Internet Speedway Quiz! To właśnie on poprowadził White Sox do historycznej wygranej nad Red Sox 46:44. Krośnianin zdobył komplet 14 punktów i dorzucił do swojego dorobku bonusa. W najważniejszych momentach meczu był poza zasięgiem rywali i przechylił szalę zwycięstwa na stronę WS.

Guru 13 (3,2,2,3,3) – wyrósł na lidera Czerwonych Skarpetek. W meczu derbowym z White Sox był najlepszym zawodnikiem swojej drużyny i jako jedyny nie zawiódł oczekiwań trenera. Pewnie punktował i w swoich dwóch ostatnich biegach dał drużynie nadzieję na triumf, wygrywając podwójnie z Jessupem.

Mezzi 14+1 (3,2*,3,3,3) – co to był za mecz! Dwanaście z piętnastu biegów kończyło się podwójnymi zwycięstwami. Bad Company pokonało Dobre Duszki 50:40 i ogromna w tym zasługa Mezziego. Trener mistrzów ISQ zdobył komplet punktów i pokazał, że jest w wyśmienitej formie.

Igła 13 (3,2,3,3,2) – Champions Team musiało uznać wyższość Buoni Fantasmas, ale do końca miało szansę na wygraną. Liderem był Igła, który na wymagających pytaniach Artasa czuł się niczym ryba w wodzie. 13 punktów nie pomogło jednak w odniesieniu wygranej.

Wazzup 12 (3,0,3,3,3) – mieliśmy dylemat: Daniel czy Wazzup? Postawiliśmy na tego drugiego, bo jak mówi sam Daniel – niezbyt często zdarza się, by ktoś wygrał cztery biegi w meczu. To zrobił Wazzup i pokazał, że stać go na wiele. Był prawdziwym bohaterem z cienia Buoni Fantasmas, które wygrało 44:40 z Champions Team.

Leigh 12+1 (1*,3,3,2,3) – as – a nawet joker – w talii trenera Jakubo. Z nim Toxic Lizards wyrastają na czarnego konia rozgrywek 1. ligi. Leigh startował jako rezerwowy i był pewnym punktem swojej drużyny. Zawodnicy Fajrant Team nie potrafili go zatrzymać. Kolejny świetny występ.

Start a Conversation

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *