Nie tylko żużel. W niedzielę turniej o skokach narciarskich. Poczuj się jak uczestnik Pucharu Świata

22 listopada rozegrany zostanie Turniej wiedzy o skokach narciarskich. Będzie można sprawdzić swoją wiedzę na temat najpopularniejszej zimowej dyscypliny sportu w Polsce. Do tego dzięki Paweu’a każdy będzie się mógł poczuć, jak uczestnik prawdziwego konkursu skoków. Oczywiście w formie czatowej.

Organizatorami zawodów są Jessup i Daniel. Zapytaliśmy pierwszego z nich, skąd pomysł na taki turniej. – Przed nami rozpoczęcie sezonu w skokach, a że ja i Daniel interesujemy się tym dość mocno, to pomyśleliśmy o organizacji turnieju. Czy to jednorazowy konkurs nie mam pojęcia, zobaczymy jaka będzie frekwencja i czy spodoba się ta zabawa innym. Z kolei pomysł na program to autorski program Paweu. Sam go opracował i teraz przyjdzie czas na debiut w zawodach – powiedział Jessup.

Paweu wykonał świetną robotę wykonując program. Ten robi ogromne wrażenie. Jak powiedział nam autor programu do skoków narciarskich, pomysł ten chodził za nim już od kilkunastu lat. – Powiem więcej – taki program już kiedyś istniał, a nawet w poprzedniej inkarnacji ISQ (w okolicach sezonu 10-11) odbył się taki turniej. Niestety, nie zachowały się ani wyniki (możliwe że wygrał Osiak, ale nie dam sobie ręki uciąć), ani tamten program – powiedział Paweu.

Turniej zaplanowany jest na niedzielę 22 listopada. Start godzina 21.15 na czacie głównym.

Start a Conversation

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *