Towarzyskie ISQ. Takiego turnieju jeszcze nie było. Sprawdź swoją wiedzę o żużlu amatorskim

To pierwszy taki turniej w długiej historii Internet Speedway Quiz. W poniedziałek 23 listopada odbędzie się Puchar Matica, czyli turniej wiedzy o żużlu amatorskim. Organizatorem będzie sam Matic – żużlowiec-amator klubu z Ostrowa Wielkopolskiego.

– Cały czas staramy się promować żużel amatorski w różny sposób. Sam od 2011 roku jeżdżę amatorsko i liczę, że w ten sposób ta odmiana żużla może zyska kilku nowych fanów. Zachęcam do udziału, atmosfera z całą pewnością będzie iście piknikowa – powiedział Matic w rozmowie z Portalem ISQ.

Żużel amatorski jest coraz bardziej popularny w Polsce. Relacje z zawodów regularnie znajdują się w czasopismach i portalach o tematyce żużlowej. Sam Matic już od dziewięciu lat ściga się jako amator i to nie tylko na polskich torach.

Czym jest żużel amatorski? To zabawa dla pasjonatów czarnego sportu. Rywalizują oni na żużlowych motocyklach na dystansie dwóch kółek. Więcej dowiecie się podczas turnieju. Termin jego rozegrania to poniedziałek, 23.11 godz. 20:30.

Start a Conversation

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *