Ten turniej zrodził Grand Prix Fajrant Team. „To przerosło moje oczekiwania”

W niedzielę rozegrano Turniej #MuremZaBrzychem, który był odpowiedzią Fajrant Team na donos Toxic Lizards za obraźliwą – ich zdaniem – wypowiedź. Turniej odbył się w świetnej atmosferze, co podkreślał po zawodach trener FT.

– Turniej wyszedl perfekcyjnie, zarówno ilość pytań, które wpłynęły na karę dla Brzycha jak i atmosfera turnieju przerosły moje oczekiwania. Dziękuję wszystkim, którzy dołożyli cegiełkę w organizacji tego turnieju czyli w pierwszej kolejności moim zawodnikom Vanpraagowi i Pabołowi, którzy sędziowali i techniczyli oraz całej reszcie która zrzuciła się na pytania – powiedział Portalowi ISQ Plonek.

Turniej cieszył się sporym zainteresowaniem quizowiczów. Organizator żałował, że nie podjął decyzji o tym, by zawody rozegrać w formule starego Grand Prix z 24 uczestnikami.

– Myślę, że wszyscy uczestnicy zgodzą się, że poziom był świetny, myślę, że finał IM ISQ nie powstydziłby się takiej organizacji. Cieszę się, że wśród społeczności ISQ był taki odezw na zachowanie niektórych ludzi to napawa optymizmem. Turniej wystartował punktualnie dlatego od razu wpisaliśmy całą „szesnastkę” w program i ruszyliśmy, za co chciałbym przeprosić tych, którzy później weszli i nie pojechali, bo był pomysł, żeby jechać formuła starego GP na 24 zawodników – dodał Plonek.

Turniej zakończył się wygraną Cysa, który jest jednym z dinozaurów Internet Speedway Quiz. – Gratulacje przede wszystkim dla zwycięzcy turnieju Cysa – który powrócił do ISQ po jeszcze dłuższej niż my przerwie i porozstawiał nas po kątach. Doszedłem do wniosku, że turniej który się odbył to była 1 runda Grand Prix FT, w przyszłości bliżej nieokreślonej zorganizuję kolejną na która w pierwszej kolejności zapraszam uczestników dzisiejszego turnieju – zakończył trener Fajrant Team i organizator zawodów.

Start a Conversation

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *