Paweu kontynuuje tradycję. W poniedziałek Memoriał Edwarda Jancarza

11 stycznia quizowicze po raz kolejny uczczą pamięć Edwarda Jancarza. Wcześniej memoriały poświęcone żużlowemu mistrzowi organizował Sir_Fox, a teraz za organizacją zawodów stoi Paweu. Ten w przeszłości wygrywał memoriałowe zawody.

– Przed zawieszeniem Quizu zawsze w okolicach 11 stycznia był rozgrywany memoriał poświęcony pamięci jednego z najlepszych polskich żużlowców wszechczasów. Jako że w przeszłości wygrałem kilka edycji, to tym razem postanowiłem zmierzyć się z organizacją imprezy, dając szansę na zwycięstwo innym quizowiczom – powiedział Paweu w rozmowie z Portalem ISQ.

Quizowicze zmierzą się w pytaniach dotyczących życia i kariery Edwarda Jancarza. – Wszystkie napisane pytania dotyczą życia i kariery sportowej Edwarda Jancarza. Dodatkowo, pojawią się też pytania o wynikach żużlowych Memoriałów im. Edwarda Jancarza – dodał Paweu.

Rozegranych zostanie dwadzieścia wyścigów i nie jest wykluczone, że odbędą się także półfinały i finał. To zależy od liczby powtórek, choć znając Paweua, wszystko dopnie na ostatni guzik jeszcze długo przed pierwszym biegiem.

Memoriał Edwarda Jancarza odbędzie się 11 stycznia, a jego początek wyznaczono na godzinę 20:00.

Start a Conversation

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *