Zmiany w puli pytań. Suharek nowym opiekunem

Zarząd ISQ poinformował w najnowszym komunikacie o zmianie w formule Puli Pytań. Nowym opiekunem został Suharek. Zmiana dotyczy drużyn Red Sox, Buoni Fantasmas i Rycerze Zodiaku.

Suharek ma duże doświadczenie w zarządzaniu quizem. – Dlaczego podjąłem się prowadzenia puli pytań w ISQ? Ostatnimi czasy miałem chęć zaangażowania się w większym stopniu w quiz. Chciałem wnieść jakąś wartość dodaną do naszej zabawy i miałem pewien pomysł który mógłbym realizować. W międzyczasie okazało się że z prowadzenia puli rezygnuje Boski, a ja niespodziewanie dostałem propozycję kontynuacji jego pracy. Po dłuższym zastanowieniu postanowiłem ją przyjąć – powiedział były trener Buoni Fantasmas i członek Zarządu ISQ.

– Oczywiście trzeba mieć na uwadze że jesteśmy na półmetku sezonu, a dwa progi rankingu aktywności są za nami. Tym samym największy wysiłek przyjął już na siebie Boski i wykonał świetną robotę. Mi pozostało pchać ten wózek do końca sezonu – dodał Suharek.

Komunikat nr 18 z dnia 10.01.2021 r.

Zarząd ISQ informuje, że doszło do zmiany jednego z opiekunów puli pytańBoskiego na tym stanowisku zastąpił Suharek. Zmienił się też adres, na który drużyny Red SoxBuoni Fantasmas i Rycerze Zodiaku mają wysyłać pytania do puli.

Adres to: isqpula@gmail.com

Dziękujemy Boskiemu za pracę wykonaną na rzecz Internet Speedway Quiz i opiekę nad pulą pytań. Informujemy, że pytania, które znajdowały się w puli Boskiego zostały przesłane do nowej puli.

Reszta ustaleń dotyczących puli pytań pozostaje bez zmian.

Start a Conversation

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *