Cykl Grand Prix rusza w niedzielę. Oto uczestnicy (cz. 1)

Już w niedzielę zainaugurowany zostanie cykl Grand Prix. Znajdzie się w nim miejsce dla 22 stałych uczestników z siedmiu klubów. Prezentujemy krótkie przedstawienie kilku z nich. W kolejnych dniach będziemy przedstawiać kolejnych quizowiczów, którzy pojadą w cyklu Grand Prix.

Cysu – (Fajrant Team – Krosno)

Jeden z pierwszych uczestników quizu, związany z nim od początku istnienia. Mimo, że zaczynał tak naprawdę w United Speedway w którym występował w sezonach 02 i 03 to debiutował w rozgrywkach ligowych w barwach Kabaryny Speedway, w której odjechał zaledwie kilka meczy. Sezon 04 to ekipa sportowychfaktów a najbardziej udane sezony 05 i 06 to Wild Wolf. To właśnie w sezonie 05 został Indywidualnym Mistrzem ISQ. Przerwę miał jednak dłuższą niż większość z nas gdyż już po sezonie 06 odpuścił, więc jego rozbrat z quizem trwał (z małym epizodem w FT w sezonie 11) niemal piętnaście lat. Powraca w wielkim stylu, pukając do czołówki ligi i wygrywając turniej za turniejem. Zwycięzca niedawno zakończonych mistrzostw skarpetek. Na pewno jeden z faworytów do zgarnięcia złotego medalu GP.

Bosky (Red Sox – Reykjavik)

Jedyny uczestnik ISQ, który na co dzień mieszka na Islandii. Przez wielu jest niedoceniany, ale w Red Sox wiedzą, że stać go na wiele. Kiedyś grożono mu, że jeśli nie zdobędzie „trójki”, zostanie starym kawalerem. Groźby się jednak nie spełniły. Jego konikiem jest szwedzki żużel. Nie ma wątpliwości, że ten niezwykle ambitny quizowicz w Grand Prix może sporo namieszać.

Pirek (White Sox – Częstochowa)

Jeden z niewielu przedstawicieli kibicowskich „młynów” w Quizie, w którym zwiedzał kluby od FT, przez Duszki, aż po RS, notując także epizod jako trener DeGeneration X. Największe sukcesy związane z żużlowymi zabawami poza ISQ – Ekspertem Ekstraligi, czy #trojkanakolejke. Na dzień dzisiejszy trener WS, choć jak sam mówi – do powstania typowo częstochowskiej drużyny, nie zamierza zakotwiczyć na stałe w żadnym porcie.

Start a Conversation

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *