Cykl Grand Prix już w niedzielę. Oto uczestnicy (cz. 3)

Już w niedzielę zainaugurowany zostanie cykl Grand Prix. Znajdzie się w nim miejsce dla 22 stałych uczestników z siedmiu klubów. Prezentujemy krótkie przedstawienie kilku z nich. W kolejnych dniach będziemy przedstawiać kolejnych quizowiczów, którzy pojadą w cyklu Grand Prix.

Jessup (Red Sox – Wawrów)

Prawdopodobnie największy znawca polskiego przedwojennego dirt-tracka w ISQ. Potrafi zaskoczyć pytaniem o Rachelę Goldberżankę. W Red Sox jest jokerem, który wchodzi na ostatnie biegi i stara się odwrócić losy meczów. Ma imponującą kolekcję żużlowych książek i jak sam zapewnia, to jeszcze nie koniec. Coraz częściej odnosi wygrane w zawodach indywidualnych i w Grand Prix może być jednym z kandydatów do końcowego triumfu. Jedyny były żużlowiec w stawce.

Plonek – (Fajrant Team – Klęczany/Rzeszów)

Wychowanek Red Sox, który jak syn marnotrawny przez lata błąkał się po różnych drużynach (Ekipa Remontowa, Buoni Fantasmas) by w końcu trafić tam gdzie jego miejsce czyli do Fajrantów. Trener drużyny FT, który siedzi na gorącym stołku gdyż podopieczni chcą go dyscyplinarnie wy… yy zwolnić. Melodia przyszłości, sukcesy mają dopiero nadejść.

Slayu (White Sox – Częstochowa/Opole)

Zanotował wyborny debiut w trakcie sezonu 11 jako „FcK”, w pierwszych zawodach pokonując m.in. Kaspera i Speedwaya. Reprezentował Ekipę Remontową i Red Soxów, już wtedy wyspecjalizował się w spisie, który do dziś jest jego największym atutem. Członek sztabu szkoleniowego White Sox, prywatnie lubi „polatać bokiem” po szlakach od Miasta Świętej Wieży po Opole.

Wojtas (Dobre Duszki – Pawłowice)

Legenda DD 2, od zawsze w DD. Mieszkaniec Pawłowic, tak tych samych które znacie z minitoru żużlowego. Studiował elektronikę, jednak teraz pracuje jako kierownik na jednej z stacji benzynowej bardzo znanej sieci. Jego żużlowy idol to Leigh Adams. Miłośnik biegania, a także gier karcianych, śledzi rozgrywki pokera na najwyższym poziomie. Ten przesympatyczny młodzieniec to kawaler, także Panowie, jeśli macie siostry, kuzynki, sąsiadki stanu wolnego to wiecie gdzie go szukać. W niedalekiej przyszłości zastąpi Daniela Obajtka i zaprowadzi porządek w pewnej spółce skarbu państwa.

Start a Conversation

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *