Cykl Grand Prix rusza w niedzielę. Oto uczestnicy (cz. 4)

Już w niedzielę zainaugurowany zostanie cykl Grand Prix. Znajdzie się w nim miejsce dla 22 stałych uczestników z siedmiu klubów. Prezentujemy krótkie przedstawienie kilku z nich. W kolejnych dniach będziemy przedstawiać kolejnych quizowiczów, którzy pojadą w cyklu Grand Prix.

LyderKKZ (White Sox – Krosno)

Trzykrotny medalista DM ISQ w swoich początkowych sezonach w Quizie. Krążki te zdobywał dla Ekipy Remontowej i Red Sox, przez lata był również ważnym punktem WS. Potwierdza to po powrocie naszej zabawy, dzielnie sekundując Biliemu. Pasjonat literatury sportowej i gier o tejże tematyce – wiele jeszcze przed nim (do ogrania) podobnie jak z sukcesami indywidualnymi w ISQ, które chętnie rozpocznie od wysokiego miejsca w Grand Prix.

Witek (RS – Tychy)

Były Indywidualny Mistrz ISQ oraz zdobywca Złotego Nicka. Z Red Sox związany od początku kariery i nic nie wskazuje na to, by miał zmienić klub. Sam powtarza, że swoje już w ISQ wygrał, a teraz głównie się bawi, choć od reaktywacji już przeczytał więcej żużlowych książek niż przez całą quizową karierę.

Wazzup (BF – Gniezno)

Jedno z objawień tego sezonu. W BF początkowo miał walczyć o skład, a dziś jest w tym klubie jednym z liderów i prowadzących parę. To nie przypadek, w że w IM ISQ zapewnił sobie miejsce w półfinale. W Grand Prix może być jedną z zaskoczeń cyklu.

Vanpraag (FT – Zielona Góra)

Zawodnik ten starty rozpoczął w 11 sezonie w barwach FT, których nie zmieni do końca świata i jeden dzień dłużej. Gdyby nie fakt, że tak późno rozpoczął swoją przygodę z  ISQ, mówilibyśmy dzisiaj o multimedaliście IMISQ. Mister elegancji i człowiek z przeogromną wiedzą na temat speedwaya. Zwycięzca licznych turniejów towarzyskich. Jeden z faworytów do wygrania całego cyklu.

Start a Conversation

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *