Cykl Grand Prix coraz bliżej. Oto uczestnicy (cz. 5)

Już w niedzielę zainaugurowany zostanie cykl Grand Prix. Znajdzie się w nim miejsce dla 22 stałych uczestników z siedmiu klubów. Prezentujemy krótkie przedstawienie kilku z nich. W kolejnych dniach będziemy przedstawiać kolejnych quizowiczów, którzy pojadą w cyklu Grand Prix.

Pabolinho – (Fajrant Team – Krosno/Kraków/Linkoeping)

Żyjąca legenda Fajrantów, człowiek który Fajrantem jest od pierwszego sezonu powstania FT a nawet można powiedzieć, że od urodzenia. Solidny punkt i zawodnik top 7 ekstraligi. Zdobywca srebrnego kasku i brązowy medalista w złotym. W IMISQ najwyżej szósty i ma w tym roku ochotę poprawić swoje osiągnięcie. Największym sukcesem jest jednak bez wątpienia Indywidualne Mistrzostwo Rawicza zdobyte przed ISQ-zowym lockdownem.

Guru (Red Sox – Warszawa)

Od lat zakochany w żużlu i niemal przez całą karierę wierny barwom Red Sox. To o nim spośród wszystkich quizowiczów słyszymy najczęściej podczas telewizyjnych transmisji. Wraz z bratem Hucikiem współtworzy statystyczny portal GuruStats.pl – kopalnię wiedzy o polskich rozgrywkach ligowych. W tym sezonie jest liderem Red Sox, choć koledzy z drużyny depczą mu po piętach.

Malak – (Dobre Duszki – Częstochowa/Kraków)

Pracuje w branży IT jako tester. Prawie od zawsze związany z DD, także tym „2”. Po reaktywacji mocno zaangażowany w klub oraz ISQ. Z meczu na mecz coraz lepszy, na co wpływ może mieć fakt, że niektóre mecze rozgrywa z swoimi pociechami – prawdopodobnie podpowiadają tacie, gdyż jego % wygranych biegów wzrósł znacznie. W niedalekiej przyszłości wiceprezes nowego klubu żużlowego w Krakowie.

Igła (Champions Team – Rybnik)

Czyli prywatnie Bartosz. Wychowanek Champions Team, pochodzący i mieszkający w Rybniku. Początki miał trudne, ale z czasem stał się jednym z liderów zespołu. Posiada również spore umiejętności organizacyjne, dzięki czemu prowadził przez pewien czas Champions Team oraz założył Arkę Szatana. Prywatnie biznesmen oraz jedyny w naszym quizie sędzia żużlowy. Na tyle wsiąkł już w środowisku „CeTeków”, że ci już mu prawie wybaczyli, iż jest Ślązakiem.

Start a Conversation

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *