Tym razem nie żużel. W sobotę zawody Internet Speedrower Quiz

W sobotę 16 stycznia na czacie Dobrych Duszków odbędą się kolejne zawody towarzyskie. Tym razem nie będzie to jednak rywalizacja w ramach Internet Speedway Quiz, a… Internet Speedrower Quiz.

Z inicjatywy Cinka w sobotę odbędzie się 2. edycja Internet Speedrower Quiz. Zmagania przeznaczone są dla – jak sama nazwa wskazuje środowiska speedrowerowego. Pierwsza edycja turnieju rozegrana została w kwietniu ubiegłego roku. Osiemnastu zawodników ścigało się najpierw w rundzie zasadniczej, a następnie w półfinałach i finale. Najważniejszy wyścig tego dnia wygrał Borys Wojciechowski.

Reprezentant TSŻ-u Toruń pokonał swojego klubowego kolegę – Bartosza Fryckowskiego, a podium uzupełnił zielonogórzanin – Paweł Kokot. Obaj gracze skorzystali na wykluczeniu Dawida Basa, który popełnił za dużo literówek w swojej finałowej odpowiedzi.

W imprezie udział wzięła także dwójka znanych nam z „torów””ISQ graczy – Piotr Pluczyński (plucz) z dorobkiem 11 punktów zajął dziewiąte miejsce, a Kamil Krawczyk (KoNik) był jedenasty.

Tym razem Internet Speedrower Quiz odbędzie się już w styczniu. Nie zabraknie czołówki z ubiegłego roku, a ponadto organizator postanowił zaprosić do zabawy również graczy Internet Speedway Quiz. Nasi reprezentanci pojadą wewnętrzny turniej, a swój udział zadeklarowali: Daniel, Jessup i Kwiti. Zainteresowani występem w sobotniej imprezie mogą zapisać się na forum.

Początek zawodów zaplanowano na godzinę 20. W serwisie Facebook dostępne jest również wydarzenie – https://www.facebook.com/events/408756343702475.

Autor: Cinek

One comment

Join the Conversation

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *