Bad Company nie weźmie udziału w Grand Prix

Inauguracja organizowanego przez pięć klubów cyklu Grand Prix zbliża się wielkimi krokami. Znany jest już terminarz, a wkrótce poznamy listę uczestników elitarnych zmagań. Wiadomo, że nie weźmie w nich udziału żaden z zawodników Bad Company.

Taką decyzję podjął Mezzi. Z tego co się dowiedzieliśmy, chodzi m.in. o podział liczby uczestników między klubami. Z Fajrant Team, Red Sox, Dobrych Duszków, White Sox i Buoni Fantasmas udział w Grand Prix weźmie po czterech zawodników. Pozostałe kluby miały po jednym miejscu.

– Grand Prix organizowane jest przez pięć zainteresowanych klubów, dlatego też wspólnie Jessupem, Magikiem, Pirkiem oraz Danielem podjęliśmy decyzję, że nasze drużyny dostaną po czterech przedstawicieli w tym cyklu, a pozostałe trzy po jednym + jedna dzika karta na turniej. Bad Company stwierdziło jednak, że nie chce uczestniczyć w cyklu GP i odstąpi miejsca komuś innemu, dlatego też wykorzystamy to miejsce na przyznanie dzikiej karty zawodnikowi, który mamy nadzieję wyrazi zgodę… a będzie to niespodzianka – powiedział Portalowi ISQ Plonek, jeden z organizatorów cyklu.

Plonek nie chciał szerzej odnosić się do decyzji Mezziego. – Nie odbieraliśmy tego w żaden sposób, to jest wewnętrzna sprawa Mezziego i jego ekipy. Nie chcą z nami jechać, to ich strata. Płakać nikt nie będzie, my ze swojej strony zaoferowaliśmy im tak, jak pozostałym ekipom jedno miejsce, co wydawało się sprawiedliwe i fair – zakończył trener FT.

Cykl Grand Prix zostanie zainaugurowany 17 stycznia rundą organizowaną przez Fajrant Team.

Terminarz Grand Prix ISQ:

17.01.2021 – GP FT
31.01.2021 – GP BF
07.02.2021 – GP RS
21.02.2021 – GP DD
28.02.2021 – GP WS
14.03.2021 – GP ISQ

One comment

Join the Conversation

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *