Cykl Grand Prix coraz bliżej. Oto uczestnicy (cz.2)

Już w niedzielę zainaugurowany zostanie cykl Grand Prix. Znajdzie się w nim miejsce dla 22 stałych uczestników z siedmiu klubów. Prezentujemy krótkie przedstawienie kilku z nich. W kolejnych dniach będziemy przedstawiać kolejnych quizowiczów, którzy pojadą w cyklu Grand Prix.

Rudolf (Buoni Fantasmas – Gorzów/Kraków)

Wyjątkowo wszechstronna postać, czyli aktywny zawodnik, sędzia, technik i działacz. Jest jednym z tych quizowiczów, którzy ułożyli w tym sezonie największą liczbę pytań. Jako zawodnik potrafili zaliczać doskonałe występy, ale samego siebie nierzadko widzi w składzie na rezerwie, przekonany, że jako wchodzący z zaskoczenia joker pojedzie najlepiej.

Mmmaciek – (Dobre Duszki – Wrocław)

W ISQ krótko, zaczynał przed upadkiem rozgrywek. Jako jedna z nielicznych osób w naszej zabawie, próbował swoich sił na żużlu. Studiuje na AWF, pisze dla Przeglądu Sportowego,a Ci z Was którzy oglądają żużel mogą go skojarzyć z transmisji w telewizji Eleven. Kolekcjoner programów żużlowych, hobby to w jego rodzinnie jest dziedziczne. W niedalekiej przyszłości zrewolucjonizuje media żużlowe w Polsce.

Grigorian (Buoni Fantasmas – Trzemeszno)

Jeden z tegorocznych debiutantów w ISQ. Brakuje mu jeszcze stabilizacji formy, ale potrafi być bardzo szybki. Przez pewien czas razem z Danielem znajdował się w czołowej trójce najlepszych par ISQ. W loteryjnej formule Grand Prix może sprawić niejedną bardzo pozytywną niespodziankę.

Start a Conversation

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *