Czas na IM Częstochowy. Pytania dotyczyć będą tylko tego miasta

Jeżeli sądzisz, że do wygrywania tutaj wystarczy Ci znajomość Drabika, Cieślaka i Sullivana oraz skojarzenie zakonu Paulinów z Jasną Górą, to możesz się grubo sparzyć. Przed nami Indywidualne Mistrzostwa Częstochowy oraz Puchar Częstochówki.

Na starcie stanie dziesięć osób wywodzących się z Miasta Świętej Wieży lub przez jakiś czas mocniej z nim związanych. To wśród nich należy wypatrywać głównego faworyta turnieju. Po zerknięciu na listę startową od razu wyróżniają się zwycięzca Złotego Kasku – Malak oraz Wielki Dyktator ISQ – Witek. Nie należy lekceważyć przeplatającego rewelacyjne występy z fatalnymi Kwitiego, nad wyraz aktywnego, zbierającego triumfy w zawodach towarzyskich Slaya, a także złotego medalisty ISQ Częstochowy, organizowanego przez klub Włókniarz – Pirka. W końcu liczyć będzie się przede wszystkim wiedza dotycząca właśnie tego, żużlowego miasta.

Z ciekawością powinniśmy się przyglądać medialnemu propagandziście naszej zabawy, przedwcześnie kończącemu sezon ’13 Cinkowi, debiutantowi spod bandery z Czerwoną Skarpetą – Muchenziorowi (wraz z jego kuzynem, weteranem Cokusem) i decydującemu się na okazjonalne wizyty na czacie JędrkowiCKM (Dzejowi). Stawkę uzupełni reprezentant Champions Teamu, wykazujący się sporą frekwencją Veronek.

Wśród gości widnieją m.in. Daniel, Kasper i Jessup. Pojawią się także nowicjusze i gracze wracający po latach do ISQ. Medaliści IM Częstochowy zostaną wyłonieni według 20-biegowej tabelki, gdzie pytania będą dotyczyć czarnosportowego fragmentu historii tej miejscowości, potem cała szesnastka sprawdzi swe siły w mini-Pucharze związanym z lokalnymi legendami, faktami, zwyczajami, itp., itd., etc. Wszystkim uczestnikom życzymy powodzenia i miłej zabawy pod czujnym okiem spozierających z murów miasta Orła (do niedawna Kruka) i Lwa.

Lista startowa:
1. Cokus
2. Veronek
3. -> Artas (do biegu o Puchar Ulicy Jarzynowej)
4. Witek
5. Pirek
6. -> Jessup
7. Cinek
8. Kwiti
9. Muchenzior
10. Slayu
11. -> Daniel
12. -> Boski
13. -> Kasper
14. Jędrek
15. Malak
16. -> Elliott
R1. ŁukaszWroński
R2…

Osobami funkcyjnymi będą Witek, Slayu i Pirek. Początek zawodów o w środę, 31.03 o godzinie 20:30 na czacie White Sox.

Autor: Pirek

Start a Conversation

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *