Świeżaki na start! Przed nami finał MPKJ

Po seniorskiej rywalizacji par usatysfakcjonowane może czuć się BAD Company, które z rywalizacji wyszło ze złotem. Dwa medale przypadły w udziale Soxom. Kto stanie na podium w turnieju Mistrzostw Par Klubowych Juniorów? Przekonamy się już dziś wieczorem.

Na starcie staną cztery drużyny, znane z rozgrywek ligowych – Buoni Fantasmas, Fajrant Team, White Sox oraz Dobre Duszki (plus ich rezerwy). Można tu dostrzec pewną korelację z przynależnością organizatorów juniorskich zawodów; to te drużyny pokładają największe nadzieje w nowych quizowiczach. Do wzięcia udziału udało się także przekonać duety związane z Fantasy Speedway Ligą i Speedway Turbo Sliders. Czy frekwencja dopisze w rzeczywistości, pozwalając na użycie tabelki biegowej na siedem par? Nie jest to wcale pewne, więc liczymy na mobilizację wśród nowicjuszy i trenerów.

Obsada:
1. Buoni Fantasmas (Rudolf, Grigorian)
2. Fajrant Team (Krzysinho, Sasla123)
3. Latające Deflektory (ŁukaszWroński, Rory)
4. White Sox (Frano, Delf84, Bejot)
5. Team FSL (MZarwanski, RafalDrabiniok, skibos)
6. Dobre Duszki (mmmaciek, Farmer)
7. DD2 (Eryk, Lawrence)

Zawody odbędą się we wtorek (6.04), o godzinie 21:00 na Czacie Głównym.

O finale MPKJ słów kilka powiedział jeden z organizatorów:
Mam nadzieję, że turniej ten nie okaże się frekwencyjnym zawodem i w dobrej atmosferze będziemy mogli zaliczyć na plus kolejny punkt Tygodnia Wschodzących Gwiazd – wyraził swe odczucia Pirek – Liczę na dobrą postawę Latających Deflektorów i Teamu FSL, gdyż napływ nowicjuszy rozpala iskierkę wiary we wprowadzenie świeżej krwi nawet do czołówki Quizu. Nie wiem, czy dam radę wpaść na zawody, ale rękę na pulsie trzymał będzie tym razem nasz nieformalny lider – Magik, więc wszystko pójdzie jeszcze sprawniej niż w ubiegły czwartek. Po prywacie będę trzymał kciuki za Białe Skarpety – walczcie o każdą linijkę czatu. Frano – na pewno odkujesz się za ostatnie niepowodzenie.

Start a Conversation

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *