Czyj pseudonim pokryje się złotem? – czas na Turniej o Złoty Nick

Gdy doszło do reaktywacji, wielu zastanawiało się czy wszystkie tradycyjne turnieje wrócą. Ostatnio dzięki trio Magik-Pirek-Plonek ekscytowaliśmy się zmaganiami juniorów w walce o trofea indywidualne oraz parowe. Teraz pora na tych, co włożyli wiele czasu oraz serca, by inni mogli się dobrze bawić.

Szesnastu zawodników oraz sześciu rezerwowych. Tylu zostało wyselekcjonowanych z całego grona Quizowiczów przez Zarząd do walki o prawo używania złotego koloru dla swojego nicku. Ci zaangażowani niejednokrotnie umilali nam wieczory swoimi turniejami, czy też podłożyli podwaliny pod reaktywację.

Turniej o Złoty Nick ma w swojej stawce kilka postaci, które pod nieobecność Daniela, będą chciały udowodnić swoje możliwości, na czele z Kasperem, Jessupem, Vanpraagiem czy Paweu. Ten ostatni będzie bronił tytułu zdobytego w sezonie 12-tym. Nie można zapomnieć oczywiście o sympatycznym Witku, mało protestującym Plonku czy też „wiecznie drugim” hN. To tylko kilka postaci z barwnej obsady, która pojawi się na Czacie Głównym 7.04.2021 roku o godzinie 21:00.

Zawodnicy nominowani do udziału w turnieju:
1. Jessup
2. Vanpraag
3. Plonek
4. Boski
5. Guru
6. Matic
7. Paweu
8. Witek
9. Kasper
10. hN
11. Malak
12. Mezzi
13. Aszotek
14. Lowigus
15. Cinek
16. Citas
R1. Artas
R2 mmmaciekk
R3 Slayu
R4. Tępy
R5. Magik
R6. Pirek

Start a Conversation

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *