Finaliści IM dostali medale. Rudolf myśli o kolejnych nagrodach

Medale i puchary to nowość w Internet Speedway Quiz. Choć są krytycy tego pomysłu, to jednak quizowicze nie ukrywali zaskoczenia, gdy dowiadywali się, że za start w finale Indywidualnych Mistrzostw ISQ dostaną pamiątkowe medale.

Za inicjatywą stoi Rudolf, który z własnych środków sfinansował zakup oraz wysyłkę medali dla uczestników finału IM ISQ, sędziów oraz osób, które były zaangażowane w przeprowadzenie finału i pomagały w przygotowaniu pytań.

– Pomysł urodził się w mojej głowie po przeprowadzeniu Exotic Cup. Skoro tam puchary sprawiły tyle radości i stały się namacalnymi pamiątkami ISQ, to czemu nie najważniejsze zawody indywidualne ISQ nie miały swojego trofeum? Zasięgnąłem opinii, odzew był pozytywny więc stało się – powiedział Rudolf.

Czy w przyszłości również będą wręczane medale dla uczestników najbardziej prestiżowych zawodów w ISQ? – Co do przyszłości nie będę się wypowiadał, bo jej nie znam. Ale chęci mam nadal – rozważam czy dałoby radę stworzyć przechodnie trofeum na wzór Czapki Kadyrowa. Jak wszystkie przesyłki dojdą do adresatów, to dopiero zacznę o tym myśleć na poważnie – dodał.

Zatem jeśli któryś z uczestników finału nie dostał jeszcze medalu, zalecamy zajrzeć do skrzynki pocztowej!

Start a Conversation

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *