Zmiany w Red Sox. Guru odchodzi po pięciu sezonach

Guru przez pięć sezonów był ważnym ogniwem Red Sox. Przed upadkiem ISQ był silną drugą linią, a po reaktywacji liderem zespołu. Po sezonie 14 postanowił zmienić otoczenie.

Jako rzecznik prasowy RS na wstępie chciałbym życzyć Rafałowi wielu sukcesów w przyszłym sezonie w nowej drużynie, jak i indywidualnie oraz do zobaczenia na quizowych torach.

Strc (Portal ISQ): Z racji tego iż pozwoliłem sobie wspomnieć w podsumowaniu sezonu RS, iż odchodzisz – czy chciałbyś zdradzić gdzie i dlaczego czy wolisz aby pozostało to tajemnicą?

Guru (Red Sox): Chciałbym zatrzymać jeszcze w tajemnicy to, gdzie odchodzę. W nowej drużynie skusił mnie ciekawie zapowiadający się projekt i kilku dobrych znajomych.

Jak podsumujesz swoją przygodę z RS oraz ten jakże słaby sezon w wykonaniu całej drużyny?

To była fantastyczna przygoda, spędziłem w Red Sox pięć bardzo fajnych sezonów. Szkoda jedynie, że ten ostatni nie ułożył się po naszej myśli. Bardzo chciałem pożegnać się, odnosząc jakiś sukces, ale niestety to się nie udało. Jestem przede wszystkim rozżalony swoją dyspozycją w MPK, gdzie chyba po prostu za bardzo zależało mi na odjechaniu dobrych zawodów.

Czy zdradzisz czy nie ale jakie plany ma Twój nowy zespół? Walka o finał czy raczej dać z siebie wszystko?

Najważniejsza będzie dobra zabawa, ale przy okazji będziemy chcieli zamieszać, celujemy w medale.

Wracając do RS – co myślisz złożyło się na tak kiepski sezon w wykonaniu całej drużyny?

Myślę, że brakowało nam meczów, w których wszyscy pojechaliby na miarę swoich możliwości. Każdy z nas zaliczył kilka wpadek, a z tym trudno było o dobry rezultat. Początek sezonu nie był jeszcze taki zły, pokazaliśmy siłę w spotkaniu z DD, ale od tego czasu nie byliśmy w stanie pojechać równie dobrego meczu.

Przed Tobą finał IMP, gdzie będę Ci kibicował ale nie sposób zapytać – jakie cele stawiasz sobie na przyszły sezon?

Ciężko już w tej chwili mówić o celach na przyszły sezon. Na pewno chciałbym powrócić w fazy play-off z nową drużyną. Indywidualnie będę celował w kolejny finał IMP.

Czy na koniec chciałbyś kogoś pozdrowić/życzyć powodzenia? Scena jest Twoja.

Pozdrawiam całą drużynę Red Sox i kolegów z nowej drużyny!

Dziękujemy Guru za wywiad, życzymy wszystkiego co najlepsze w przyszłym sezonie i dziękujemy za 5 sezonów w barwach Red Sox!!

Autor: Strc