Malak dołączył do Zarządu ISQ. „Dam z siebie wszystko, aby nie zawieść”

Początek 2021 roku przyniósł spore zmiany w Zarządzie ISQ. Z piastowanej funkcji zrezygnował Lowigus, a jednym z tych, którzy go zastąpili jest Malak. Dla zawodnika Dobrych Duszków propozycja jaką otrzymał od Zarządu była niespodzianką.

– Byłem troszkę zaskoczony, aczkolwiek na pewno bardzo mi miło, że obdarzono mnie zaufaniem. Pierwszy raz będę zajmował tak wysokie stanowisko w strukturach quizu, ale dam z siebie wszystko, aby nie zawieść – powiedział Malak.

Zarząd ISQ docenił jego zaangażowanie w quiz i jednomyślnie podjął decyzję o tym, by Malak dołączył do grona osób zarządzających. Jakie pomysły na swoją działalność w ISQ ma nowy członek zarządu?

– Na pewno będę kontynuował prowadzenie statystyk, czyli obowiązki, którymi zajmowałem się przed dołączeniem do Zarządu. W tym temacie jestem też ciekaw nowego portalu, o czym wspominałem we wcześniejszym wywiadzie. Gdy pojawi się jakaś możliwość lub konieczność pracy nad profilami klubów i zawodników, to chętnie wezmę w tym udział – stwierdził Malak.

– Jeśli chodzi o nowości, to moim osobistym celem jest, aby od przyszłego sezonu funkcjonowało pełnoprawne Grand Prix, pod egidą Zarządu. Na ten moment trudno mówić o innych pomysłach, ale cała społeczność ISQ jest bardzo aktywna, więc będę przypatrywał się wszelkim oddolnym inicjatywom i jeśli to możliwe, to chciałbym angażować się w nie od strony Zarządu – zakończył nowy członek Zarządu ISQ.

Start a Conversation

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *