W niedzielę Otwarte Mistrzostwa Dobrych Duszków. Na starcie pojawią się legendy

W niedzielę odbędą się Otwarte Mistrzostwa Dobrych Duszków. Przed laty impreza ta cieszyła się dużym prestiżem i nie inaczej jest w sezonie 13. Na starcie mają pojawić się m.in. Grzesiecek i Speedway, którzy przed laty stanowili o sile Dobrych Duszków.

– W grudniu wpadliśmy na pomysł zorganizowania OM DD. Chciał to robić zarówno Magik jak i ja. Ostatecznie organizuje turniej sam, ponieważ nasza legenda – Magik ma postawiony jasno cel, wygrać pierwszy turniej po reaktywacji – powiedział Lowigus, organizator zawodów.

Na liście startowej nie brakuje też najlepszych w tym sezonie quizowiczów: Daniela, Paweua czy Kaspera. – Szczególnie cieszy mnie obsada jaką udało się zebrać, praktycznie wszyscy nasi obecni zawodnicy, do tego aktualni wciąż mistrz i wicemistrz ISQ, czyli Grzesiecek i Speedway. Jest też jeden z liderów DD przed rozpadem ISQ – Alex oraz reprezentant DD2 – Vega. Mam nadzieję, że ostatecznie wszyscy się zjawią. Obsadę uzupełniają zawodnicy kilku obecnych drużyn ISQ – dodał.

– Myślę, że zawody będą ciekawe, nie można jednoznacznie wskazać faworyta, aczkolwiek po cichu liczę, że będzie to któryś z naszych zawodników. Bardzo żałuję też, że nie wiemy, która to edycja, nie mamy żadnych wyników, pewnie już ich nie odzyskamy, więc klasyfikacje zwycięzców tej cyklicznej imprezy będzie trzeba prowadzić od nowa – zakończył Lowigus.

Lista startowa:

1. Boski (RS)
2. Magik (DD)
3. Speedway (bez klubu)
4. Bili (WS)
5. Alex (bez klubu)
6. Malak (DD)
7. Vega (bez klubu)
8. Wojtas (DD)
9. Daniel (BF)
10. Kasper (DD)
11. Grzesiecek (bez klubu)
12. Plonek (FT)
13. mmmaciekk (DD)
14. Leigh (RZ)
15. Paweu (BAD)
16. Cinek (DD)
R1. Eryk (DD)
R2. Farmer (DD)

Początek zawodów: godz. 21:15.

Start a Conversation

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *