Grand Prix Fajrant Team dla Guru

W niedzielę zainaugurowany został cykl Grand Prix. Pierwszą rundę zorganizował zespół Fajrant Team i pod każdym względem można mówić o organizacyjnym sukcesie. Była specjalna prezentacja uczestników na łamach Portalu ISQ, wirtualny program i świetne pytania.

Zawody zakończyły się wygraną Guru z Red Sox, który w wielkim finale pokonał Kaspera (Dobre Duszki), Wazzupa (Buoni Fantasmas) oraz najlepszego z przedstawicieli gospodarzy – Vanpraaga.

– Ogromnie cieszę się ze zwycięstwa, to mój największy sukces indywidualny w karierze quizowicza. Droga do finału nie była prosta, bo musiałem polegać na spisie, a w półfinale o zaledwie cztery setne sekundy wyprzedziłem Malaka. Na szczęście w finale już znałem odpowiedź na pytanie i uprzedziłem pozostałych. Brawa dla organizatorów za fajny turniej, do tego świetny dodatek w postaci programu online – powiedział triumfator zawodów, Guru.

W finale pocieszenia triumfował Daniel. Niespodzianką było wysokie siódme miejsce zajął Pirek, który w lidze nie dostaje zbyt wiele okazji do jazdy.

Nie udał się start w Grand Prix Fajrant Team zawodnikom, którzy otrzymali dzikie karty. Molken (Fajrant Team) był dopiero 21-22., a Prezes – były quizowicz i zawodnik Knight Riders, Kompanii Braci, Bad Company, Champions Team i Black Panthers – zawody zakończył na ostatnim 23-24. miejscu.