Bohater 12. kolejki. Matic otarł się o komplet punktów

W hicie 12. kolejki Bad Company łatwo pokonało Dobre Duszki. Mecz zakończył się wynikiem 56:34, a trzeba dodać, że było to starcie lidera z wiceliderem rozgrywek I ligi. To jedna z największych sensacji sezonu 13 w Internet Speedway Quiz.

Liderem Bad Company był Matic, który zdobył 13 punktów i bonus. To właśnie on został wybrany bohaterem 12. kolejki. – Przebiłem mój wynik z meczu 2. kolejki przeciwko BF, kiedy udało mi się zdobyć 13 punktów, ale bez „bonusa”. Najważniejsze dla mnie jest zwycięstwo drużyny – powiedział Matic.

– Co byłoby mi po takim rezultacie, gdybyśmy nie dopisali dwóch dużych punktów do swojego dorobku. Nie ukrywam, że bardzo się cieszę, że wszystko zagrało, czego nie mogę powiedzieć o przegranym przeze mnie półfinale IMP, który odbył się dzień później – wspomniał Matic.

Co pomogło mu w powrocie do wysokiej formy? – Starty w Lidze Rezerw. Udało mi się tam złapać trochę pewności siebie. Mogłem też objeździć się w warunkach meczowych, tego nie zastąpi nawet najlepszy trening – dodał.

Matic walczy o to, by regularnie być w podstawowym składzie Bad Company. – W zespole potrafimy uzupełniać się idealnie. Gdy komuś coś nie wyjdzie, inni są w stanie to nadrobić. Mam nadzieję, że taki stan utrzyma się do końca sezonu. Stąd też moje balansowanie pomiędzy pozycją rezerwowego a pierwszą szóstką. Nie uważam tego za coś złego, tym bardziej, jeżeli miałoby się to przysłużyć drużynie – zakończył.

Start a Conversation

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *