Sasla123 debiutuje w ISQ. Ma za sobą pierwsze udane starty w Lidze Rezerw

Drużyny uczestniczące w Lidze Rezerw mają już za sobą trzy kolejki rywalizacji. Szansę jazdy w zawodach otrzymało kilku debiutantów. Jednym z nich jest Sasla123, który reprezentuje barwy Fajrant Team.

Skąd Sasla123 dowiedział się o ISQ? – Pierwszy raz przeczytałem o Internet Speedway Quiz w okolicach 2013 roku. W okresie między sezonami przeglądałem forum swojej lokalnej drużyny i natknąłem się na temat dotyczący tej gry – powiedział.

Niestety rozgrywka już wówczas nie funkcjonowała, aczkolwiek sam pomysł na zabawę bardzo mnie zainteresowała. Natomiast zarejestrowałem się po informacji o powrocie Internet Speedway Quiz na fanpage audycji „Pięć jeden” prowadzonej przez Radio Freee z Lublina – dodał debiutant w ISQ.

Sasla123 ma za sobą dobre występy w LR. W dwóch meczach zdobył 16 punktów. Odniósł się on do opinii, że debiutanci mają trudne zadanie na starcie w ISQ. – Myślę, że wpływ na trudność zdobywania punktów przez nowych graczy może mieć stres związany z rozgrywką. Mimo, że jest to wyłącznie rozrywka to jednak każdy chce zaprezentować się jak najlepiej, aby w następnych spotkaniach otrzymać kolejną szansę – powiedział.

– Ponadto znaczenie ma także „okres historyczny”, jakich dotyczą pytania a w konsekwencji szczęście w „trafieniu” w pytanie. Jednak wszelkie „białe plamy” w wiedzy z historii żużla można z czasem uzupełnić, przez co nowi gracze będą bardziej konkurencyjni wobec tych którzy pamiętają rozgrywkę w Internet Speedway Quiz z poprzednich lat – stwierdził.

Jak ocenia swoje wyniki w meczach Ligi Rezerw? – Swoje pierwsze dwa spotkania oceniam pozytywnie. Rozpocząłem od drobnego falstartu – zapomniałem podać imię zawodnika bowiem zamiast Kelvin Tatum napisałem wyłącznie Tatum, co skutkowało brakiem punktów, lecz z czasem już nie było takich wpadek. Do każdego „biegu” staram się podejść maksymalnie skupiony, chociaż nie zawsze udaje się być szybszym od przeciwnika. Mam nadzieję, że z czasem moje występy będą z każdym meczem coraz lepsze oraz uda się przekroczyć granicę 10 punktów w spotkaniu. Na koniec chciałbym pozdrowić kibiców Motoru Lublin. Obyśmy spotkali się w tym roku na stadionie bez żadnych ograniczeń i wsparli Koziołki w walce o play-off – zakończył.

Start a Conversation

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *