Kamerun odkryje przed nami świat – zapowiedź serii turniejów geograficznych

Geografia – jedna z nauk o środowisku stanowi składową wiedzy o tym świecie. Skrywa wiele tajemnic, lecz w naszym gronie jest ktoś, kto chce nam pomóc ją poznać.

Kamerun, zawodnik BAD Company, zainicjował serię turniejów z wiedzy geograficznej w których przybliży nam każdy kontynent. Zarazem przetestowanych zostanie kilka nowinek względem standardowego turnieju. Oddajmy głos organizatorowi (za wpisem na forum):

1.Jedziemy bez półfinałów i finałów wliczanych do punktacji generalnej, jak będziecie chcieli możemy pojechać bieg finałowy dla czterech najlepszych dla satysfakcji i zabawy.
2.W każdym turnieju do zdobycia 20 punktów – za wygrany bieg w pierwszej odpowiedzi bez podpowiedzi od strony sędziego w pierwszych 15 sekundach będzie +1 punkt.
3.Jest szansa, że nawet czterech zawodników zdobędzie 4 badź 3 punkty w jednym biegu. Jeżeli dwóch lub więcej zawodników da poprawną odpowiedź w tym samym czasie (tolerancja powiedzmy do sekundy), to nie będziemy karać tego co minimalnie wolniej pisze. Przykładowo:
W pierwszej odpowiedzi Vanpraag i Mecci odpowiadają poprawnie np. Toronto. Czas jednego 5.25 sek, drugiego 5.60 sek., obaj dostają 4 punkty.
Po podpowiedzi „inicjałów” D.T Vanpraag, Mecci i Krzysinho odpowiadają poprawnie np. Dry Tortugas. Czas jednego 35.25 sek., drugiego 35.60 sek., trzeciego 35,62. Wszyscy dostają 3 punkty – czwarty zawodnik zero.

Pierwszy turniej dotyczyć będzie Ameryki Północnej i odbędzie się 13.04.2021 roku o godzinie 21

Start a Conversation

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *