Leszno czwarte w Lidze Miast. „Drużyna nie zawiodła”

Leszno rywalziację w Lidze Miast zakończyło na czwartym miejscu. O sile zespołu stanowili doświadczeni Magik, Lowigus i David, a ważnymi ogniwami był również Wojtas.

Pięć meczów drużyny Leszna zakończyło się wygranymi, a w czterech musiała ona uznać wyższość rywala. Jak Ligę Miast ocenia trener Leszna, Wojtas?

– Drużyna nie zawiodła, chłopaki popisali się frekwencją, co jak się okazało w przypadku innych drużyn było nie lada wyzwaniem. Cały czas miałem do dyspozycji piątkę zawodników, którzy dzielnie zdobywali punkty – powiedział.

Drużyna z Leszna nie nastawiała się na wynik. Dla quizowiczów ważne było coś innego. – Celem było dobrze się bawić i utrzymać „rozgrzane palce” przez okres wakacji. Cel uważam za wykonany w 100 procentach – dodał.

– Rozgrywki były doskonałą okazją do rywalizacji w okresie wakacyjnym. Ruszyliśmy z kopyta, jednak wakacyjna atmosfera i długie ciepłe, letnie dni skutecznie zniechęciły quizowiczów do siedzenia przed komputerem. Osobiście bardzo obawiałem się, czy zdołamy to objechać do końca – zakończył Wojtas.

Start a Conversation

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *