Ligowy sezon 13′ na start. Przegląd kadr. Na co stać zespoły w nowym sezonie

Sezon 13′ zbliża się wielkimi krokami. W lidze ISQ wystartuje osiem drużyn. Jak prezentują się składy? Zobaczcie, co działo się w okresie transferowym.

Bad Company

Bad Company to obrońca tytułu. Drużyna Mezziego wygrała rozgrywki w sezonie 12. Dla tej ekipy będzie to wyjątkowa sytuacja. Nikt bowiem nie bronił tytułu… po ośmiu latach przerwy. Mezzi utrzymał większość mistrzowskiego składu. Bezapelacyjnym liderem ma być Paweu (dawniej Pao). Gorzowianin wyśrubował w sezonie 12 niesamowitą średnią, która pchnęła klub do drugiego tytułu w historii Bad. Dalej? Oczywiście Mezzi, to nadal silna podpora składu. Matic powinien być o wiele mocniejszy niż kilka lat temu. Pokazał świetną formę w Lidze Miast, a jego obycie z żużlem na pewno wpłynie na niego pozytywnie. Kolejnym kandydatem na jednego z liderów jest Tępy. Stabilna forma w LM i doświadczenie będą jego atutami. Kadrę uzupełniają Apocalips, Kamerun, startujący z powodzeniem w LM, a także Delejt i Domer.

Skład:
1. Mezzi – trener
2. Matic – zastępca trenera
3. Apocalips
4. Delejt
5. Domer
6. Kamerun
7. Matju
8. Paweu
9. Tępy

Buoni Fantasmas

Wicemistrz sezonu 12′. Mieli apetyt na obronę tytułu, ale w dość sensacyjnych okolicznościach go przegrali. Teraz wyglądają równie solidnie jak osiem lat wcześniej, ale jak można być gorszym, jeśli ma się w składzie Daniela. IM ISQ 2020 to zarówno trener i lider BF. Nie ma wątpliwości, że jeśli jego zespół chce wygrać rozgrywki, jego podopieczni muszą go wspomagać. Torunianin z pewnością chciałby zasady 6×8, głoszonej kiedyś przez Jana Ząbika. Czy to się sprawdzi? W Lidze Miast widzieliśmy właściwie tylko hN. Natomiast pozostali zawodnicy, jak Lirasz, Jędrek czy Rudolf to zawodnicy na sprawienie niespodzianek.

Skład:
1. Daniel – trener
2. Rudolf – zastępca trenera
3. Grigorian
4. hN
5. Jcob
6. Jędrek
7. Lirasz
8. Suharek
9. Wazzup

Champions Team

Mistrzowski zespół? Tak w wolnym tłumaczeniu brzmi ich nazwa, ale osiem lat temu ścigali się w drugiej lidze. Teraz będą chcieli zaprezentować się z jak najlepszej strony. Zawodnicy CT sporadycznie ścigali się w Lidze Miast. Liderem powinien być Igła, który zajął dobre, trzecie miejsce na otwarcie sezonu w Kryterium Asów. Wciąż potencjał mają Aszotek oraz Kleczes. Champions Team bazuje na podobnym zestawieniu, co w latach poprzednich, której część stanowi grudziądzka ekipa.

Skład:
1. Levis – trener
2. Kleczes – zastępca trenera
3. Aszotek
4. BartekGKM
5. Citas
6. Eric
7. Fafa
8. Frost
9. Igła
10. Picuś

Dobre Duszki

W przeszłości zespół uchodził za kuźnię talentów. To tu skrzydła rozwinęli Speedway i Grzesiecek. Teraz? Genialnym ruchem jest zakontraktowanie Kaspera. To jemu przypadnie rola lidera. Natomiast Lowigus to trzeci zawodnik IM ISQ 2020. Też wydatnie wzmocni siłę tej drużyny. Swoje zrobi z pewnością Malak, a Brindel będzie chciał dołożyć swoją ważną cegiełkę. Magik, były trener DD może być brakującym ogniwem w tym zestawieniu. DD to kandydat do czwórki, a nawet do medalu.

Skład:
1. Lowigus – trener
2. Malak – zastępca trenera
3. Brindel
4. Cinek
5. Eryk
6. Farmer
7. Kasper
8. Magik
9. mmmaciekk
10. Santos
11. Wojtas

Fajrant Team

Constant. Fajrant Team zaraz po ogłoszeniu naboru drużyn do ligi, szybko zaprezentowano skład. Plonek ufa swoim zawodnikom i bez poważnych ruchów kadrowych liczy na sukces w nowym roku. Tam od zawsze liczy się atmosfera. Czy to przełoży się na wynik? Z przeszłości pamiętamy wspaniałe występy Molkena, Bartassa czy Paboła. Przebojem do ligi wdarł się Vanpraag. Głowa w trenera w tym, aby z tych składników wyszła mistrzowska zupa.

Skład:
1. Plonek – trener
2. Paboł – zastępca trenera
3. Bartass
4. Brzycho
5. Molken
6. Ogienracing
7. Sanrajss
8. Shaft
9. Vanpraag
10. Wazza

Red Sox

Pierwszym skojarzeniem z RS, był bez wątpienia Witek. To jednak nie on przejmie trenerkę w przyszłym roku, choć sam przed sezonem będzie uznany za jednego z liderów Skarpet. Boski, nowy, głównodowodzący zmontował eksperymentalną kadrę, w dodatku największą ze wszystkich drużyn. Czy ilość przełoży się na jakość? Oprócz Witka, są znakomici Jessup i Guru. Świetnym spisem będzie dysponować Kwiti, a ważne punkty powinni dokładać Cokus oraz Strc. Red Sox zawsze jechało o wysokie cele, teraz będzie podobnie.

Skład:
1. Boski – trener
2. Jessup – zastępca trenera
3. Cokus
4. Guru
5. Hucik
6. Kajos
7. Kwiti
8. Kylo
9. Muchenzior
10. SzuLcU
11. Witek
12. wks
13. Wrona
14. Strc

Toxic Lizards

Gdy awansowali przed laty do pierwszej ligi, wszyscy skazywali ich na pożarcie, a utrzymali się, sprawiając małą niespodziankę. Porównując ich skład do dawnych czasów, wszystko wygląda bardzo podobnie. Jakubo, to jeden z liderów, ale też trener. Jeżeli ta drużyna także miała się odrodzić, to nie mogło w niej zabraknąć Gallopa oraz Mariano. To na nich będzie spoczywać ciężar zdobywania punktów. W Lidze Miast mogliśmy oglądać też PiotrkaSL.

Skład:
1. Jakubo – trener
2. PiotrekSL – zastępca trenera
3. Bassi
4. Gallop
5. Konik
6. Krzysinho
7. Mariano
8. Mario
9. Romantico
10. Ruda
11. Wojtasking

White Sox:

Ostatni będą pierwszymi? Alfabetycznie zamykają ligę, ale nie znaczy, że znajdą się tam na koniec rywalizacji. White Sox, którymi dowodzi Pirek będą chcieli wejść do pierwszej czwórki. Atuty? Dobry występ LyderaKKZ (dawniej HaluUche), który może pełnić rolę lidera. Do tego wracający do ISQ Bili. Wciąż wysoką renomę mają DoCKM oraz mk. Niespodzianką sezonu może być Frano, który z zawodów na zawody prezentuje się coraz lepiej. White Sox, wygląda na ten zespół, który może pokrzyżować szyki faworytom.

Skład:
1. Pirek – trener
2. Slayu – zastępca trenera
3. Artas
4. Bili
5. DoCKM
6. Faraon
7. Frano
8. LyderKKŻ
9. mk
10. Surtees
11. Rune

Start a Conversation

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *